Czytasz: Znamy gwiazdę sylwestra w Sosnowcu

Znamy gwiazdę sylwestra w Sosnowcu

Jako jedyny polski zespół supportowali Aerosmith. Grali na Woodstocku, festiwalu w Opolu i Jarocinie. Zgadniecie kto to?

Sprawa szybko się wyjaśni, gdy podamy nazwisko ostatniego wokalisty zespołu. To Artur Gadomski. - Tak jest, zespół IRA będzie gwiazdą tegorocznego miejskiego sylwestra – zapowiedział we wtorek Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Gdzie odbędzie się sylwester w Sosnowcu?

Chętnych na sylwestra 2016 w Sosnowcu prezydent zaprasza na plac przed głównym budynkiem urzędu miasta (mieszkańcy plotkowali o przenosinach miejsca na imprezę), gdzie od 21 rozpocznie się zabawa żegnająca stary, a witająca Nowy Rok. - Wyjątkowy rok, w 2017 Sosnowiec obchodzi  115 urodziny – podkreślał Chęciński.

IRA gwiazdą sylwestra w Sosnowcu

Sylwester w Sosnowcu jak zwykle będzie bezpłatny. Podczas sylwestra 2016 w Sosnowcu do tańca poderwie nas DJ Wikar i gwiazda wieczoru  – zespół IRA.

Co ciekawe, imprezowicze podczas sylwestra w Sosnowcu nie zobaczą już sztucznych ogni na niebie. - Zmieniliśmy formuję. Uważamy jednak, że będzie coś jeszcze ciekawszego – mapping na budynku urzędu miasta – zdradza prezydent.

Czytaj więcej