Czytasz: Sylvester Stallone nie żyje? To obrzydliwy żart

Sylvester Stallone nie żyje? To obrzydliwy żart

Zawrzało w sieci.

Sylvester Stallone nie żyje?  - aktualizacja:

Sylvester Stallone odniósł się do informacji o swojej rzekomej śmierci. - Please ignore this stupidity... Alive and well and happy and healthy... still punching! - napisał na Instragramie aktor, co w wolnym tłumaczeniu możemy rozumieć jako "zignorujcie tą głupotę, żyję i mam się dobrze... wciąż boksuję!" Aktor przygotowuje się właśnie do roli w Creed 2.

Do plotek o śmierci odniósł się brat Sylvestra Stallone, Frank. Stwierdził, że to "chore i obłąkane". - What kind of sick demented cruel mind thinks of things like this to post? People like this are mentally deranged and don't deserve a place in society - napisał w mocnych słowach Frank Stallone na Twitterze.

Sylvester Stallone nie żyje? - wcześniej pisaliśmy:

Zawrzało w poniedziałek w mediach społecznościowych za sprawą informacji o rzekomej śmierci Sylvestra Stallone. "Sylvester Stallone nie żyje. Aktor zmarł dziś rano z powodu raka prostaty" - brzmiał komunikat, który szybko rozprzestrzenił się m.in. na Facebooku.

Sylvester Stallone nie żyje? Fake news

Według informacji, Sylverster Stallone miał odejść w niedzielę 18 lutego, przegrywając walkę z nowotworem prostaty. Informacje o śmierci aktora są jednak nieprawdziwe. Odtwórca roli Rocky'ego czy Rambo żyje i ma się dobrze.

Sylvester Stallone nie żyje - tak wygląda nieprawdziwa informacja, którą rozprzestrzeniano w sieci:

Sylvester Stallone nie żyje? Już była taka "plotka"

Informacja o śmierci aktora pojawiła się w sieci również 1,5 roku temu. We wrześniu 2016 pisano o śmierci Sylvestra Stallone, który miał zostać znaleziony martwy w Los Angeles, we własnym domu.

Sylvester Stallone wystąpi w filmie Creed

W 2018 roku Sylvester Stallone powróci na ekran jako Rocky Balboa w filmie Creed 2. W produkcji zobaczymy również m.in. Dolpha Lundgrena. Zobaczcie trailer.

Creed 2 - trailer filmu:

Czytaj więcej