Czytasz: Świeżaki Biedronka DO KIEDY? Koniec promocji w Biedronce?!

Świeżaki Biedronka DO KIEDY? Koniec promocji w Biedronce?!

Świeżaki Biedronka: Do kiedy trwa akcja? Czy to już koniec promocji Świeżaków w Biedronce? Do kiedy można odebrać maskotki Gangu Świeżaków? Gdzie można odebrać Świeżaki? W której Biedronce są Świeżaki? Gdzie kupić naklejki Świeżaki?

Świeżaki w Biedronce: Do kiedy naklejki?

To jak najgorszy koszmar dla dzieciaków - koniec promocji świeżaków w Biedronce. Do kiedy można było zbierać naklejki? Uważni kolekcjonerzy Świeżaków z Biedronki wiedzieli, że koniec promocji jest bliski. 19 listopada w Biedronkach w całej Polsce rozdano ostatnie naklejki Świeżaków.

Bardziej przezorni zaplanowali zakupy w Biedronce tak, by przed końcem weekendu wydać w sklepach jak najwięcej pieniędzy i zgarnąć jak najwięcej naklejek Świeżaków. Oni już dawno zadali sobie pytanie, do kiedy Świeżaki w Biedronce będzie można zbierać. Wiele osób jednak tego się nie spodziewało.

Kilka dni temu mój syn zapytał, do kiedy Świeżaki w Biedronce można zbierać, bo słyszał w szkole, że zbliża się koniec akcji. Sprawdziłam i faktycznie, w niedzielę był koniec. Na szczęście udało nam się zebrać ostatnie naklejki w Biedronce - cieszy się Kasia, mama 7-letniego Krzysia.

Świeżaki w Biedronce: Do kiedy odbiór Świeżaków?

Koniec promocji na razie dotyczy tylko rozdawania naklejek w Biedronkach w zamian za zakupy w określonej kwocie. Do kiedy można odebrać Świeżaki w Biedronkach? Według oficjalnych informacji, naklejki będzie można wymienić w Biedronkach do 3 grudnia. Regulamin zawiera jednak zastrzeżenie:

Świeżaki będą wydawane do wyczerpania zapasów.

Gdzie można odebrać Świeżaki? W której Biedronce zostały Świeżaki?

W każdym ze sklepów sieci Biedronka naklejki można było do tej pory zamieniać na Świeżaki. Do 3 grudnia nadal będzie taka możliwość, ale jest ryzyko, że Świeżaki w Biedronce się… skończą. Co wtedy? Gdzie można odebrać Świeżaki? Jeśli w danej Biedronce skończą się Świeżaki lub Juniory, informacja zostanie wywieszona w sklepie i trzeba szukać szczęścia gdzie indziej.

Koniec Świeżaków w Biedronce. Gdzie kupić naklejki?

Każde 60 naklejek możesz wymienić na Świeżaka z Biedronki. Jeśli masz 30 naklejek, za darmo możesz odebrać Juniora lub dopłacić 19,99 zł i dostać Świeżaka. Co zrobić, jeśli brakuje ci kilku naklejek? Gdzie kupić naklejki Świeżaki z Biedronki? Zapytaj znajomych lub sprawdź popularne portale aukcyjne - tam sprzedawane są ostatnie naklejki.