Czytasz: Święto motoryzacji w Bielsku-Białej

Święto motoryzacji w Bielsku-Białej

Weekend zapowiada się niezwykle emocjonująco, a wszystko za sprawą 86 Stars Show, czyli największemu piknikowi motoryzacyjnemu na Podbeskidziu.

Wystawy, możliwość zobaczenia aut sportowych, tor do pokazów driftu – te i inne atrakcje czekają dziś i jutro na miłośników motoryzacji w Bielsku-Białej.

86 Stars Show to piknik motoryzacyjny, którego celem jest popularyzacja motosportu, driftingu oraz firm motoryzacyjnych na Podbeskidziu. Przez dwa dni program wypełni wiele punktów,  które zainteresują każdego, u którego w żyłach zamiast krwi płynie benzyna.

Wydarzenie odbędzie się w hali pod Dębowcem przy ulicy Karbowej 26. 10 i 11 czerwca  odwiedzający zobaczą miedzy innymi prawdziwy tor do pokazów driftu, park maszynowy, wystawę aut sportowych, a także modele samochodowe typu RC na otwartym torze. 86 Start Show to 150 aut sportowych, tunning show oraz wiele innych atrakcji.

Bilety na targi będą dostępne w kasach przed wejściem na targi. Ich ceny zaczynają się od 20  złotych za jednodniowy bilet ulgowy. Dorośli za udział w imprezie zapłacą 30 złotych, zaś 40 złotych za bilet dwudniowy. Wstęp dla dzieci do lat trzech jest całkowicie bezpłatny.

Piknik motoryzacyjny to impreza dla całych rodzin. Organizatorem i promotorem wydarzenia jest PROJEKT86 DRIFT TEAM, znana w całej Polsce drużyna sportowa.

Czytaj więcej