Czytasz: Świąteczna edycja targów niezależnej mody i dizajnu SILESIA BAZAAR

Świąteczna edycja targów niezależnej mody i dizajnu SILESIA BAZAAR

Targi SILESIA BAZAAR już od 3 lat obecne są na liście czołowych imprez poświęconych niezależnej polskiej modzie i dizajnowi.

Wydarzenie powstało z potrzeby oddania głosu na zdolnych, niezależnych projektantów i chęci umożliwienia im zaprezentowania się mieszkańcom Śląska i Zagłębia
Dzięki SILESIA BAZAAR możesz niczym w galerii handlowej przechadzać się alejkami stworzonymi ze stoisk wystawców i podziwiać kreatywny dorobek polskich niezależnych marek. Od 2014 impreza konsekwentnie rozwija się. W ciągu całego roku miejsce ma aż 6 imprez pod szyldem SILESIA BAZAAR. W sumie odbyło się już 17 wydarzeń targowych.

Przed nami świąteczna edycja!

Najbliższa okazja, by wziąć udział w śląskich targach niezależnej mody i dizajnu, to SILESIA BAZAAR vol.7. Świąteczne targi odbędą się weekend 16-17 grudnia, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Do wystawienia się zaproszono twórcy i producenci mody, akcesoriów modowych, mebli, dekoracji i innych przedmiotów użytkowych, a także kosmetyków, produktów dziecięcych oraz wydawnictwa książkowe i producenci wyrobów papierowych. Organizatorzy przygotowali miejsca dla prawie 150 firm.

Okazja do świątecznych zakupów i spędzenia czasu w bożonarodzeniowej atmosferze

Produkty oferowane przez wystawców targów SILESIA BAZAAR cechuje niepowtarzalne wzornictwo oraz wysoka jakość. Sprawia to, że wydarzenie jest idealną okazją do znalezienia i zakupienia prezentów na zbliżające się święta Bożego Narodzenia.
Organizatorzy zadbali również o inne atrakcje, takie jak warsztaty dla dzieci, dekorowanie pierników z Domem Aniołów Stróżów, a także wystawa przygotowana przez Akademię Sztuk Pięknych w Katowicach. Nie zabraknie Strefy Gastro i Relaksu pełnej pysznego jedzenia. Zakupione prezenty będzie można zapakować na miejscu w specjalnym punkcie pakowania świątecznych podarunków.

Sprawdź szczegóły

Bieżące informacje na temat targów znajdują się na stronie na portalu Facebook.: www.facebook.com/silesiabazaar oraz na stronie wydarzenia: www.facebook.com/events/107513826677296/

Zapraszamy!

Czytaj więcej