Czytasz: Modowy gigant powraca z nową kolekcją. Będzie szturm?

Modowy gigant powraca z nową kolekcją. Będzie szturm?

Legendarna marka właśnie zaprezentowała przegląd nowej kolekcji.

Supreme powraca. Modowa marka, która początkowo kojarzona była jedynie z modą uliczną i skateboardingiem, właśnie zaprezentowała nową kolekcję wiosna/lato 2018. Z pewnością znów przed sklepami stacjonarnymi marki Supreme ustawią się długie kolejki, z kolei w sieci można spodziewać się towarów wyprzedanych w kilka/kilkanaście sekund.

Nowa kolekcja Supreme wiosna/lato 2018

Tak było do tej pory przy każdym tzw. "dropie" Supreme (czyli dostawie nowych produktów, w sezonie zwykle w cyklach tygodniowych, o stałej porze) i tak zapewne będzie po raz kolejny. A potem zaobserwujemy to samo co w poprzednich latach, czyli wyprzedaż ubrań i dodatków przez tzw. resellerów, na internetowych aukcjach, w modowych sklepach online, czy też grupkach w sieciach społecznościowych. Rzecz jasna, po niebotycznych cenach.

Supreme wiosna/lato 2018 (spring/summer 2018). Kiedy w sklepach stacjonarnych?

Marka Supreme poinformowała właśnie swoich fanów, że nowa kolekcja wiosna/lato 2018 Supreme będzie dostępna w sklapach stacjonarnych już 15 lutego. Dotyczy to sklepów Supreme w Nowym Jorku, Londynie, Los Angeles i Paryżu. Japończycy poczekają dłużej, ich sklepy stacjonarne Supreme zaprezentują nową kolekcję 17 lutego.

Supreme wiosna/lato 2018 (spring/summer 2018). Kiedy w sklepach online? 

Nowa kolekcja Supreme wiosna/lato 2018 będzie dostępna oczywiście również online. Kiedy? Już 22 lutego, w czwartek. Czwartek, czyli dzień tzw "dropów" Supreme. Można spodziewać się po raz kolejny nalotu polsich konsumentów na sklep online Supreme w Londynie.

Supreme 2018 LOOKBOOK - co znajdziemy w kolekcji wiosna/lato 2018?

Supreme 2018 LOOKBOOK - kurtki

Supreme 2018 LOOKBOOK - kurtki skórzane

Supreme 2018 LOOKBOOK - kurtki puchowe

Supreme 2018 LOOKBOOK - futra

Pełny lookbook Supreme spring/summer 2018 znajdziecie na stronie supremenewyork.com.

Czytaj więcej