Silesion.PL

serwis informacyjny

Superbet wspiera rozwój szachów w Polsce

Superbet Rapid&Blitz 2023. fot. Rafal Oleksiewicz

Superbet Rapid&Blitz 2023. fot. Rafal Oleksiewicz

Superbet, jedna z najszybciej rozwijających się firm na polskim rynku bukmacherskim kontynuuje zaangażowanie w promocję i wspieranie wydarzeń szachowych. Po ogromnym sukcesie jaki odniósł tegoroczny turniej Superbet Rapid & Blitz, Superbet i Fundacja Superbet zaangażowały się w partnerstwo dot. Mistrzostw Europy Par w Szachach Błyskawicznych.

Najbliższe wydarzenie to odbywające się już 19 czerwca 2023 roku w Operze Krakowskiej mistrzostwa Europy par w szachach błyskawicznych. Mistrzostwa są imprezą towarzyszącą Igrzyskom Europejskim 2023 i jednym z największych wydarzeń szachowych w tym roku w Polsce.

Mistrzostwa Europy par zgromadzą najlepszych szachistów i szachistki z ośmiu federacji: Polski, Ukrainy, Azerbejdżanu, Izraela, Rumunii, Hiszpanii, Armenii i Holandii. Polskę reprezentować będzie Jan-Krzysztof Duda m.in. zdobywca Pucharu Świata oraz wicemistrz świata w szachach błyskawicznych. Najlepszy polski szachista zagra w parze z Oliwią Kiołbasą.

Obserwując jak ogromne zainteresowanie budzą szachy i jak szybko rośnie ich popularność w naszym kraju trudno nie czuć satysfakcji. Jako Superbet i Fundacja Superbet jesteśmy dumni z tego, że możemy wspierać i pomagać w rozwoju szachów w Polsce. Podczas turnieju Superbet Rapid & Blitz Poland 2023 gościliśmy najwybitniejszych szachistów świata m.in. Magnusa Carlsena, Jana-Krzysztofa Dudę czy Wesleya So. Ogromne emocje, zainteresowanie kibiców oraz mediów dają nam dodatkową motywację, aby jeszcze mocniej wspierać rozwój tej dyscypliny – wyjaśnia Adam Lamentowicz, CEO Superbet.

W trakcie Superbet Rapid & Blitz Poland 2023 w warszawskim Centrum Konferencyjnym Polin pojawiły się tłumy polskich kibiców. Przez kilka majowych dni turniej odwiedziło ponad 5000 osób, co pokazuje rosnącą siłę tej dyscypliny w naszym kraju. Wspaniałą atmosferę zauważyli także najlepsi szachiści świata, którzy komplementowali zarówno organizację, jak i polskich fanów. Turniej budził także ogromne zainteresowanie mediów – łącznie pojawiło się ponad 4600 publikacji dot. Superbet Rapid & Blitz, o łącznym zasięgu prawie 36 mln czytelników, widzów i słuchaczy.

Oprócz wsparcia turniejów czy mistrzostw Fundacja Superbet, jak i sama firma angażują się też w nietypowe wydarzenia powiązane z szachami. Wspiera m.in. wydarzenie “Kozminski’s Gambit”, czyli niezwykłe połączenie świata sportu i biznesu. Podczas całodniowego wydarzenia wybitni goście podzielą się swoim doświadczeniem i wizją tego, jak gry umysłowe pomagają doskonalić cechy niezbędne w życiu zawodowym każdego dobrego managera. Wydarzenie będzie miało miejsce 24.06 na Akademii Leona Koźmińskiego.

Specjalna oferta SUPERBET dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

O SUPERBET

Grupa Superbet to dynamicznie rosnący, globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line. Jest 11. najwyżej notowaną firmą gier on-line na świecie i jednym z największych graczy w Europie. Grupa działa na blisko 30 rynkach i zatrudnia ponad 3,5 tysiąca pracowników na całym świecie. Udziałowcem Grupy jest największy na świecie fundusz private equity – amerykański Blackstone. Superbet inwestuje w innowacyjne oraz autorskie rozwiązania technologiczne. Superbet rozwija się organicznie oraz poprzez akwizycje, zarówno w Europie Zachodniej, jak i w regionie CEE. Grupa na świecie działa pod markami Superbet, Napoleon i Lucky Days. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako Superbet. Od 2020 roku oferuje zakłady on-line w oparciu o zezwolenie Min. Finansów RP w aplikacji mobilnej na systemy iOS, Android oraz na stronie superbet.pl. Firma jest zdobywcą nagród w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021 i 2022 w kategorii Najlepszy Bukmacher, Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszy Marketing i Nagroda Użytkowników. Superbet otrzymał również wyróżnienie jako Najlepszy operator zakładów sportowych w regionie CEE 2022 podczas Central and Eastern European Gaming Awards i nagrodę w kategorii Najlepszy Bukmacher Roku podczas Better Collective “Polskie Nagrody Bukmacherskie” 2022. Został też wyróżniony w 2022 roku przez United Nations Global Compact za podejmowanie działań na rzecz przeciwdziałania korupcji i szarej strefie.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024