Silesion.PL

serwis informacyjny

Superbet dopala kurs na gola Karima Benzemy (Francja vs Niemcy)

superbet czysty

superbet czysty

SuperBet powiększył kurs do 7.00 na zdobycie bramki przez Benzemę w dowolnym momencie spotkania ME2020 Francja-Niemcy. Zarejestruj się w Superbet, wpłać depozyt o minimalnej wartości 10 zł i postaw swój pierwszy zakład na pierwszego zakładu za stawkę od 10 do 50 PLN (bez podatku obrotowego), na Karima Benzemę, że strzeli gola w meczu Francja – Niemcy.

Przykładowo: Jeśli postawisz 50 PLN, na to że Benzema strzeli bramkę w meczu, zakładając, że kurs wynosi 3.55, wygrana za ten kupon wyniesie 177.50 PLN, plus 172.50 PLN w bonusie.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

 1. W celu wzięcia udziału w promocji Kurs 7.00 na Benzemę gracz musi dokonać rejestracji konta gracza w Superbet poprzez TEN link w dniu 15.06.2021 roku.
 2. Ponadto, w okresie trwania promocji, Gracz zobowiązany jest do zawarcia pierwszego zakładu za stawkę od 10 do 50 PLN (bez podatku obrotowego), na Karima Benzemę, że strzeli gola w meczu Francja – Niemcy.
 3. Do promocji kwalifikują się tylko zakłady przedmeczowe typu singiel, spełniające powyższe wymagania.
 4. Promocyjny zakład musi zostać złożony za środki depozytowe i musi być pierwszym zakładem, zawartym po dokonaniu wpłaty. Zakłady zawarte z jakichkolwiek środków bonusowych nie wliczają się do oferty.
 5. Minimalna stawka kwalifikująca do wzięcia udziału w promocji to 10 PLN
 6. Maksymalna stawka kwalifikująca do wzięcia udziału w promocji to 50 PLN
 7. Bonus to różnica pomiędzy kursem, na który został postawiony zakład, a podwyższoną jego wartością do 7.00. Na przykład: Jeśli gracz postawi 50 PLN, na to że Benzema strzeli bramkę w meczu, zakładając, że kurs wynosi 3.55, wygrana za ten kupon to 177.50 PLN, plus 172.50 PLN w bonusie.
 8. Bonus zostanie aktywowany na koncie Gracza najpóźniej 48 godzin po zakończeniu promocji.
 9. Każdy Gracz może skorzystać z tej promocji roku tylko raz.
 10. Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.

Zasady wykorzystania przyznanego bonusu:

 1. Gracz ma 3 dni na akceptację środków bonusowych przyznanych w ramach promocji Kurs 7.00 na Benzemę.
 2. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus w promocji Kurs 7.00 na Benzemę. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu Kurs 7.00 na Benzemę nie zostaną aktywowane.
 3. Środki bonusowe z promocji Kurs 7.00 na Benzemę zliczają się do obrotu tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo (tj. Live), które znajdują się na stronie www.superbet.pl lub w aplikacji mobilnej Superbet.
 4. Środki bonusowe nie wliczają się do obrotu z promocji Kurs 7.00 na Benzemę, gdy zostaną wykorzystane na zakłady ze sportów wirtualnych znajdujące się na stronie www.superbet.pl lub w aplikacji mobilnej Superbet.
 5. Środki na saldzie bonusowym przyznane w ramach promocji Kurs 7.00 na Benzemę będą aktywne przez okres 7 dni. Jeżeli w tym okresie Gracz nie zrealizuje wymaganego obrotu to środki zgromadzone na saldzie bonusowym przepadną, dlatego też nie jest zalecane wykorzystanie środków z salda bonusowego na zakłady długoterminowe np. „Zwycięzca Ligi Mistrzów”.
 6. Graczowi nie przysługuje prawo do scedowania bonusu Kurs 7.00 na Benzemę na osobę trzecią.
 7. Aby wypłacić środki bonusowe Gracz musi dokonać obrotu za łączną stawkę odpowiadającą 3-krotności otrzymanej kwoty w promocji Kurs 7.00 na Benzemę. Np. aby zrobić wypłatę 50 PLN z konta bonusowego na saldo depozytowe, Gracz musi obrócić kwotą równą 50 PLN x 3 = 150 PLN.
 8. Na poczet obrotu zaliczają się tylko postawione, zakończone i rozliczone kupony w okresie, gdy bonus jest aktywny, które spełniają następujące warunki:
  • Minimalny kurs dla zakładów pojedynczych wynosi 1.8
  • Minimalny kurs dla zakładów multi, wynosi: 1.8, z minimalną ilością zdarzeń na kuponie: 2 oraz z minimalnym kursem dla każdego zdarzenia na kuponie w wysokości 1.4
  • Minimalny kurs dla zakładów systemowych wynosi: 1.8 dla najniższej kombinacji.
 9. Jeśli Gracz zawrze kupon, który zostanie w pełni rozliczony po upływie czasu trwania promocji Kurs 7.00 na Benzemę, środki automatycznie zostaną anulowane z salda bonusowego.
 10. Kupony anulowane, lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane na poczet obrotu.
 11. Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym.
 12. Jeśli kupon został postawiony równocześnie za środki depozytowe i bonusowe to ewentualna wygrana zostanie przelana na konto depozytowe i bonusowe proporcjonalnie względem środków, których Klient użył podczas zawierania zakładu.
 13. W przypadku gdy Gracz zrealizuje wymagany obrót to środki z salda bonusowego zostaną automatycznie przelane na saldo depozytowe.
 14. Jeżeli wysokość środków na saldzie bonusowym będzie mniejsza niż 2 PLN, automatycznie zostaną one przelane na saldo depozytowe.
 15. Tylko jeden bonus może być aktywowany na saldzie bonusowym. Oznacza to, że każdy kolejny bonus trafi do kolejki bonusowej i będzie znajdował się w niej przez okres 3 dni.
 16. Gracz nie może wypłacić środków lub wygranych z salda depozytowego do momentu spełnienia warunków obrotu, którymi objęta jest promocja Kurs 7.00 na Benzemę.
 17. Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 18. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem Kurs 7.00 na Benzemę środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 19. Jeżeli okres trwania Promocji Kurs 7.00 na Benzemę upłynął, środki oraz wygrane zostaną anulowane.
 20. Organizator zastrzega sobie prawo do wglądu w zawarte przez Graczy zakłady, w celu sprawdzenia, czy zostały spełnione warunki obrotu, a także w celu ewentualnego anulowania bonusu Kurs 7.00 na Benzemę Graczom, którzy nadużywają lub naruszają warunki Regulaminu (np. zakłady przeciwstawne itd) lub Regulaminu zakładów online.
 21. Gracz może anulować bonus Kurs 7.00 na Benzemę kontaktując się z Działem Customer Support. W takim przypadku, środki z salda bonusowego i wygrane z tym związane zostaną anulowane.
 22. Superbet zastrzega sobie prawo do żądania od Gracza udostępnienia dokumentów identyfikujących niezbędnych do weryfikacji konta. W przypadku odmowy udostępnienia tych dokumentów, Superbet ma prawo anulować bonus Kurs 7.00 na Benzemę oraz związane z nim wygrane.
 23. Superbet zastrzega sobie prawo do wyłączenia z akcji promocyjnej Kurs 7.00 na Benzemę środki tych Graczy, którzy nadużywają zasad promocji.
 24. Do obrotu bonusem wliczają się zakłady, które zostały postawione i rozliczone w okresie trwania promocji.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024