Silesion.PL

serwis informacyjny

SuperBet: 2 bramki Polaków to wygrana bez względu na wynik końcowy

SUPER OFERTA NA POLSKE w superbet

SUPER OFERTA NA POLSKE w superbet

Oferta bukmachera SuperBet pod nazwą “dwie bramki Polaków to wygrana bez względu na wynik końcowy” pozwala Ci cieszyć się wygraną bez względu na wynik końcowy! Sprawdź tę prostą funkcjonalność i ciesz się z wygranej przed końcem zdarzenia!

Ta niesamowita oferta na mecze z udziałem Polski, zwiększa Twoje szanse na wygranie kuponu w jeszcze prostszy sposób! Wystarczy, że postawisz zakład na Polskę na wybrane rynki, a jeśli nasza reprezentacja zdobędzie przynajmniej dwa gole w meczu, Superbet rozliczy Twój kupon jako wygrany!

W jaki sposób wziąć w niej udział?

 • Postaw dowolny kupon przedmeczowy na wygraną albo wygraną lub remis Polski (Mecz – 1,2,1X,X2 / Super Kursy – 1,2,1X,X2).
 • Jeśli reprezentacja Polski strzeli w dowolnym momencie spotkania dwa gole – niezależnie od wyniku końcowego, my rozliczymy Twój zakład jako wygrany.

Zwróć uwagę na to, że jeżeli Twój zakład zostanie rozstrzygnięty zgodnie z tą ofertą, nie zostanie on ponownie rozliczony po zakończeniu meczu!

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Zasada działania promocji Super Przewaga na Polskę

 1. „Super Przewaga na Polskę” to oferta, dzięki której Twój zakład może zostać rozliczony jako wygrany jeszcze w trakcie trwania spotkania, niezależnie od wyniku końcowego meczu.
 2. Jeśli drużyna reprezentacji Polski strzeli w dowolnym momencie spotkania dwa gole – niezależnie od wyniku końcowego, my rozliczymy Twój zakład jako wygrany.
 3. „Super Przewaga na Polskę” przewidziana jest dla graczy, którzy postawią w czasie trwania Mistrzostw Europy 2020, wymagany zakład na mecz Polski.
 4. „Super Przewaga na Polskę” dotyczyć będzie wyłącznie postawionych zakładów na rynki wyszczególnione poniżej, a także na wyszczególnione poniżej mecze reprezentacji Polski.
 5. Objęte ofertą są zakłady na mecze:
  • Polska – Słowacja (rozgrywany 14.06)
  • Hiszpania – Polska (rozgrywany 19.06)
  • Szwecja – Polska (rozgrywany 23.06)
  • pozostałe spotkania, jeśli kadra Polski wyjdzie z grupy
 6. Poniżej przedstawiamy objęte ofertą rynki:
  • Objęte promocją rynki zakładów to „Mecz” (1 – zwycięstwo drużyny gospodarzy, 2 – zwycięstwo drużyny gości, 1X – zwycięstwo drużyny gospodarzy lub remis, X2 – zwycięstwo drużyny gości lub remis) oraz „Super Kursy” (1 – zwycięstwo drużyny gospodarzy, 2 – zwycięstwo drużyny gości, 1X – zwycięstwo drużyny gospodarzy lub remis, X2 – zwycięstwo drużyny gości lub remis).

W jaki sposób skorzystać z oferty Super Przewaga na Polskę

 1. Wystarczy, że postawisz kupon przedmeczowy na wyszczególnione powyżej rynki, w okresie jej trwania.
 2. Do oferty kwalifikują się zakłady typu singiel, zakłady akumulowane, a także zakłady systemowe.
 3. Na kuponie mogą znajdować się inne wydarzenia, jednak oferta będzie dotyczyła wyłącznie spotkań wyszczególnionych powyżej.
 4. Kupony postawione przed okresem trwania promocji, także będą brane pod uwagę.
 5. Kupony lub zdarzenia na kuponie, które zostały anulowane nie będą brane pod uwagę w ofercie.
 6. Zakłady biorą udział w ofercie w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.

Co zyskasz w ofercie Super Przewaga na Polskę?

 1. Jeśli zawodnik lub drużyna, osiągnie wyszczególniony powyżej wynik, Twój typ będzie uznawany za wygrany, niezależnie od wyniku końcowego.
 2. Jeśli Twój zakład zostanie rozstrzygnięty zgodnie z ofertą „Super Przewaga na Polskę”, nie zostanie on ponownie rozliczony po zakończeniu meczu.

Czy w ofercie Super Przewaga na Polskę wymagany jest obrót?

 1. Nie, wygrana kwota w ofercie Super Przewaga na Polskę nie podlega żadnemu obrotowi.

Wyłączenia w ofercie Super Przewaga na Polskę

 1. Superbet zastrzega sobie prawo do żądania od Gracza udostępnienia dokumentów identyfikujących niezbędnych do weryfikacji konta. W przypadku odmowy udostępnienia tych dokumentów, Superbet ma prawo anulować związane z nim wygrane.
 2. Superbet zastrzega sobie prawo do wyłączenia z akcji Super Przewaga na Polskę tych Graczy, którzy nadużywają zasad promocji.

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author