Silesion.PL

serwis informacyjny

Super Social czyli Wspólne Granie w Superbet

Super Social czyli Wspolne Granie w Superbet

Super Social czyli Wspolne Granie w Superbet

Wygrywanie jest Super! A co może być lepsze? Wspólne Granie i Wspólne Wygrywanie! Korzystaj z pierwszej w Polsce platformy do gry społecznościowej i odbieraj atrakcyjne bonusy!

Czym jest Wspólne Granie w Superbet?

Wspólne Granie to funkcja w ramach SuperSocial, dzięki której Gracze mogą wspólnie decydować o wysokości przyznanego bonusu poprzez kopiowanie promocyjnego kuponu.

Co muszą zrobić, aby otrzymać bonus?

Każdorazowe zasady są podawane na promocyjnym kuponie. W ramach Wspólnego Grania prowadzone są różnego rodzaju kampanie promocyjne takie cashback, bonus powiększający wygraną, wyższy kurs zakładu czy bonus dla najszybciej kopiujących. Najważniejszą zasadą jest skopiowanie promocyjnego kuponu i udostępnienie go bez żadnej modyfikacji w swoim profilu SuperSocial.

Gdzie znajdę promocyjny kupon?

Promocyjny kupon można znaleźć w aplikacji Superbet w Betting Room #WspólneGranie.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 1300 PLN!

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author