Silesion.PL

serwis informacyjny

Super Milion w SuperBet ➡ do zdobycia 1.000.000 zł w gotówce za darmo

Graj o Super Milion w zakladach Superbet

Graj o Super Milion w zakladach Superbet

W promocji legalnych zakładów SuperBet pod nazwą SUPERMILION nie ma kursów, stawek i potencjalnych wygranych, tak jak w klasycznych zakładach bukmacherskich. Tutaj po prostu podajesz dziesięć typów, wybierając wariant dla każdego z otrzymanych pytań, a następnie czekasz, aby sprawdzić czy Twoje przewidywania były poprawne.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

  • Ile mogę wygrać?

W promocji SUPERMILION łączna suma nagród wynosi 1 000 000 zł w gotówce, która nie wymaga obrotu.

  • Co jeśli na pierwszym miejscu jest więcej graczy?

W promocji SUPERMILION nie występuje hierarchia. Gracze z dziesięcioma poprawnymi odpowiedziami dzielą się nagrodą w wysokości 1 000 000 zł.

  • Czy to jest darmowe?

Tak! SUPERMILION jest bezpłatną promocją. Wszystko, czego potrzebujesz, aby wziąć udział w wyścigu po 1 000 000 zł to aktywne i w pełni zweryfikowane konto gracza na stronie internetowej Superbet lub w programie Super Club

  • W jaki sposób Superbet skontaktuje się ze mną jeśli wygram?

Jeśli znalazłeś się wśród zwycięzców, zostaniesz o tym poinformowany na podany adres korespondencyjny, a  nagroda zostanie przekazana w siedzibie Organizatora w ciągu 30 dni od zakończenia Promocji.

  • W jaki sposób zostaną rozliczone poszczególne pytania?


• „Ile żółtych kartek otrzyma Polska w fazie grupowej? – pod uwagę będzie brany zarówno regulaminowy czas gry, jak i dogrywka. Kartki otrzymane przez osoby nie znajdujące się na boisku (zawodnicy, którzy zostali zmienieni, trenerzy, zawodnicy na ławce) nie są brane pod uwagę. Czerwona kartka NIE jest liczona jako 2 żółte kartki.

• „Czy turniej zwycięży drużyna, która nigdy nie wygrała EURO? – Niemcy, Hiszpania, Francja, Włochy, Portugalia, Holandia i Dania to drużyny, które wygrały EURO, więc nie zostaną uznane za drużyny, które zwyciężyły EURO po raz pierwszy. Rosja oraz Czechy zostaną uznane za drużyny, które zwyciężyły EURO po raz pierwszy, pomimo wygranej ZSRR i Czechosłowacji.

• „Ile goli zdobędzie król strzelców turnieju?” – pod uwagę będą brane zarówno gole strzelone w regulaminowym czasie gry, jak i w dogrywce. Gole samobójcze oraz zdobyte w serii rzutów karnych NIE będą brane pod uwagę.

• „Jaka będzie największa liczba żółtych kartek pokazanych w jednym meczu?” – pod uwagę będzie brany zarówno regulaminowy czas gry, jak i dogrywka. Kartki otrzymane przez osoby nie znajdujące się na boisku (zawodnicy, którzy zostali zmienieni, trenerzy, zawodnicy na ławce) nie są brane pod uwagę. Czerwona kartka NIE jest liczona jako 2 żółte kartki.

• „Jaka będzie największa liczba rzutów rożnych wykonanych w jednym meczu?” – pod uwagę będą brane zarówno rzuty rożne wykonane w regulaminowym czasie gry, jak i w dogrywce.

• „Ile czerwonych kartek zostanie pokazanych w całym turnieju?” – pod uwagę będzie brany zarówno regulaminowy czas gry, jak i dogrywka. Kartki otrzymane przez osoby nie znajdujące się na boisku (zawodnicy, którzy zostali zmienieni, trenerzy, zawodnicy na ławce) nie są brane pod uwagę.

Ile goli padnie w całym turnieju?” – pod uwagę będą brane zarówno gole strzelone w regulaminowym czasie gry, jak i w dogrywce. Gole zdobyte w serii rzutów karnych NIE będą brane pod uwagę.

• „W której minucie padnie pierwszy gol w finale? (121+ oznacza serię rzutów karnych)” – odpowiedź 45 oznacza również doliczony czas 1.połowy. Odpowiedź 90 oznacza również doliczony czas 2.połowy. Odpowiedź 105 oznacza również doliczony czas 1.połowy dogrywki. Odpowiedź 120 oznacza również doliczony czas 2.połowy dogrywki. Odpowiedź 121+ oznacza, że pierwszy gol zostanie strzelony w serii rzutów karnych.

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024