Czytasz: Gdzie obejrzeć finał Super Bowl online?

Gdzie obejrzeć finał Super Bowl online?

Olbrzymie emocje przed 52. Super Bowl. Co się wydarzy?

Finał amerykańskiej ligi NFL jest co roku wielkim wydarzeniem nie tylko sportowym, ale także komercyjnym. Ponad 100 milionów widzów w tym czasie nie tylko siada przed telewizorami, ale również pochłania rekordową ilość jedzenia. Ekstremalne zainteresowanie tym wydarzeniem sprawia, że reklamodawcy za 30-sekundowy spot transmitowany podczas finałów są w stanie zapłacić nawet 3 miliony dolarów!

Najlepsze reklamy Super Bowl!

ZOBACZ, JAK WYGLĄDA SUPER BOWL!

O CO CHODZI W SUPER BOWL?

Super Bowl to największe wydarzenie sportowe na świecie. Finały zawodowej ligi NFL w futbolu amerykańskim uważane są przez większość Amerykanów za nieoficjalne święto narodowe, nazywane Super Sunday. W trakcie finałów Super Bowl grają dwie jedenastoosobowe drużyny. Celem każdej z nich jest zdobycie w ustalonym czasie największej ilości punktów wykopując, przerzucając, niosąc lub przekazując piłkę zawodnikom z rąk do rąk.

Tylko u nas! Super Bowl z naszymi futbolistami

Super Bowl 2018. Kto wystąpi?

W tym roku o tytuł mistrza zagrają New England Patriots i Philadelphia Eagles. Super Bowl 2018 odbędzie się na stadionie U.S. Bank Stadium w Minneapolis. Kiedy oglądać Super Bowl 2018? Dla fanów futbolu amerykańskiego w Polsce oglądanie wydarzenia oznacza "zarwanie nocki". Jeśli więc planujecie pracę w poniedziałek przygotujcie się na niedobór snu. Super Bowl 2018 rozpocznie się pół godziny po północy czasu polskiego w nocy z 4 na 5 lutego.

Gdzie obejrzeć Super Bowl 2018? transmisja w Eleven Sports 1 i 2

52. finał Super Bowl Amerykanie będą mogli oglądać za darmo, korzystając z komputerów oraz specjalnych aplikacji na Androida i iOS. Oczywiście podczas streamingu Super Bowl 2018 będą również reklamy. Finałowy mecz ligi NFL w Polsce będzie można obejrzeć w nocy z 4 na 5 lutego na kanale Eleven Sports 1 i Eleven Sports 2.

Gdzie obejrzeć Super Bowl 2018? Transmisja z Super Bowl 2018 na Eleven Sports 1 będzie z polskim komentarzem, z kolei na Eleven Sports 2 posłuchamy oryginalnego, amerykańskiego.

Super Bowl 2018 w Eleven Sports 1 ONLINE

Finał Super Bowl 2018 można oglądać także w Eleven Sports 1 online. Konieczne jest jednak wykupienie pakietu, gdyż kanał Eleven Sports 1 online jest płatny. Można to zrobić chociażby tutaj.

Gdzie odbędzie się Super Bowl 2018?

Oto arena tegorocznych zmagań w finale Super Bowl. Na U.S. Bank Stadium w Minneapolis grają na codzień futboliści Minnesota Vikings.

Super Bowl 218 Halftime Show

Jak na spektakularne sportowe wydarzenie przystało, Super Bowl 2018 nie samym sportem stoi. Przerwa w meczu, czyli tzw. halftime show to wydarzenie o podobnym rozmachu. W czasie halftime show występują największe gwiazdy muzyki, emitowane są również reklamy.

Zapowiedź Super Bowl 2018, która pojawiła się w sieci, już robi furorę. Rapujący Morgan Freeman (rapuje głosem Missy Elliott) i Peter Dinklage z słynnej Gry o Tron (głos podkłada mu Busta Rhymes) rozpaliła fanów czekających na finał do czerwoności.

DORITOS BLAZE vs. MTN DEW ICE | 2018 Super Bowl Commercial with Peter Dinklage and Morgan Freeman

Super Bowl 2018 halftime show. Justin Timberlake da czadu?

W zeszłym roku kibicom śpiewała Lady Gaga, w tym roku gwiazdą halftime show będzie Justin Timberlake. Zapowiada buńczucznie: - Zrobię rzeczy, jakich jeszcze nie było na Half Time!

Artysta, który właśnie wydał płytę "Man Of The Woods", zapowiedział podczas konferencji prasowej, że jedynym gościem specjalnym podczas jego występu na halftime show będzie jego zespół Tennessee Kid. Szczegóły występu Timberlake'a podczas Super Bowl 2018 są owiane nutką tajemnicy, wygląda na to, że muzyk chce zaskoczyć publiczność. Czego zatem się spodziewać po występie Justina w czasie halftime show? Jedyne, co wiemy na pewno to to, że Timberlake wykona jeden ze swoich hitów "Can’t Stop The Feeling".

Czy zamierzasz obejrzeć 52. Super Bowl? Której drużynie kibicujesz? Daj znać w komentarzu!

Czytaj więcej