Czytasz: Styczniowe nowości w Showmax

Styczniowe nowości w Showmax

Co zobaczymy w styczniu? Zobacz zapowiedź WIDEO.

 

Nowości w Showmax: Botoks - serial Patryka Vegi od 31 stycznia

Po najgłośniejszym filmie roku, Patryk Vega powraca z serialem specjalnie dla Showmax

To już druga odcinkowa produkcja Patryka Vegi. Po kultowej serii Pitbull reżyser zrealizował wyłącznie dla serwisu Showmax serial pogłębiający historię znaną z kontrowersyjnego filmu Botoks. Obraz, który pobił wszelkie rekordy oglądalności i miał drugie najlepsze otwarcie w historii polskiego kina (zaraz po produkcji Pitbull: Niebezpieczne kobiety, również w reżyserii Patryka Vegi), wywołał dyskusję na temat polskiej służby zdrowia i zaszokował widzów brutalną tematyką.

Serial Botoks rozszerza fabułę filmu. Pogłębia wątki poszczególnych bohaterów, wprowadzając na pierwszy plan niektóre drugoplanowe postacie. M.in. dowiemy się więcej o transseksualiście Marku, granym przez Sebastiana Fabijańskiego oraz lekarce Beacie (w tej roli Agnieszka Dygant), która w wypadku motocyklowym straciła narzeczonego.

Serial zadebiutuje na Showmax 31 stycznia. Będzie liczył 6 odcinków.

Nowości w Showmax: Saturday Night Live Polska - nowy odcinek 6 stycznia

Kultowy program rozrywkowy nareszcie w Polsce! Z SNL Polska sobotnie wieczory są gorące i emocjonujące jak nigdy dotąd. Prowadzącymi programu byli już między innymi Piotr Adamczyk, Michał Piróg, Jakub Gierszał i Robert Biedroń. W najbliższym odcinku zobaczymy Igora Kwiatkowskiego i Natalię Nykiel.

Nowości w Showmax: Runaways - co środę nowy odcinek

Życie młodych superbohaterów nie należy do najłatwiejszych – zwłaszcza  gdy dowiadują się, że ich rodzice wykorzystują swoje moce w służbie zła. Czasem jedyną drogą jest przeciwstawienie się mamie i tacie. Nastoletni bohaterowie rozpoczynają wielką przygodę, która pomoże im odnaleźć przeznaczenie.

Nowości w Showmax: Agenci Tarczy, sezon 5  - co niedzielę nowy odcinek

W świecie pełnym superbohaterów to Agenci Tarczy stają przed najtrudniejszymi wyzwaniami. Coulson, Daisy i pozostali rozpoczynają kolejną, epicką przygodę. Tym razem drużyna  udaje się w kosmos, aby po raz kolejny uratować świat przed zagładą.

Nowości w Showmax: The Brave - co piątek nowy odcinek

Serial The Brave opowiada o złożonym świecie bohaterów wojennych, którzy poświęcają się dla najbardziej wymagających i niebezpiecznych misji za linią wroga. Każdy odcinek przedstawia jedną z akcji oddziału, składającego się z wykwalifikowanych komandosów. Wydarzenia obserwujemy zarówno z perspektywy decydentów w centrum dowodzenia, jak i z punktu widzenia samych komandosów ryzykujący życie za linią wroga.

Nowości w Showmax: Egzorcysta - co czwartek nowy odcinek

Bartosz Walaszek powraca z nową, strasznie śmieszną opowieścią. Jeśli darzycie szacunkiem Blok Ekipę i podziwiacie Kapitana Bombę, to Egzorcysta dostarczy wam wielkich emocji. Ten 13-odcinkowy serial animowany opowiada o Bogdanie Bonerze, egzorcyście samouku, który na co dzień zajmuje się pracami budowlanymi, a po godzinach staje się nieustraszonym pogromcą wszelkiego zła.

Nowości w Showmax: Ripper Street sezon 5 - premiera 11 stycznia

Dywizja H powraca, a wraz z nią wiktoriański Londyn. Mroczne zaułki, śmierdzące knajpy, zbiry, łajdacy i szulerzy. Trójka stróżów prawa próbuje ogarnąć  całe to londyńskie szambo. Wychodzi im to z różnym skutkiem, dzięki czemu widz ma niezły ubaw.

Nowości w Showmax: Lucky man sezon 2 - premiera 18 stycznia

Twórcą serialu jest legenda komiksu, Stan Lee. Policjant Harry Clayton posiada bransoletę kontrolującą szczęście. Pomaga mu to w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek, ale też ściąga na kark wiele kłopotów.

Nowości w Showmax: Kapitan Bomba - og 6 stycznia

Bartosz Walaszek, lider zespołu Figo Fagot, autor takich animacji jak Blok Ekipa czy Egzorcysta, przedstawia swoje największe dzieło. Czas na podróż do galaktyki Kurvix, gdzie gwiezdne łobuzy nie mają lekko. Porządku pilnuje tam dzielny Kapitan Bomba. Twardy niczym porucznik Borewicz po viagrze. Nieprzewidywalny jak Chuck Norris na kwasie. Kosmos umrze ze śmiechu. Archiwalne odcinki będą dostępne w Showmax od 6 stycznia.

Nowości w Showmax: Blok Ekipa - od 6 stycznia

Dla tych którzy wrócili już z kosmosu na ziemię, Bartosz Walaszek przygotował coś w bardziej swojskich klimatach. Poznajcie Spejsona, Wojtasa i Walo. Ci goście rządzą na dzielni i nikt im nie podskoczy. Pseudokibice Legii, fani hip hopu, szlugów i marihuany. Takich dwóch jak ich trzech nie ma ani jednego. Poznajcie historię najbardziej wykolejonej ekipy na polskich blokowiskach. Archiwalne odcinki dostępne w Showmax. Odcinki z nowego sezonu będą dostępne z dwutygodniowym opóźnieniem.

Nowości w Showmax: Filmy polskie

Nowości w Showmax: Porady na zdrady - premiera 1 stycznia

Dwie młode panie zakładają firmę testującą wierność mężczyzn. Biznes rozwija się wzorowo, aż do momentu, gdy dziewczyny trafiają na godnego siebie przeciwnika. Kolejna polska komedia romantyczna. Porady na zdrady nie są może arcydziełem polskiej kinematografii, ale to doskonały pomysł na wypoczynek we dwoje.

Nowości w Showmax: Konwój - premiera 4 stycznia

Transport niebezpiecznego przestępcy wymyka się spod kontroli. Eskorta traci panowanie nad sytuacją, a dyrektor więzienia próbuje ukryć niewygodną prawdę. Wreszcie polski thriller z prawdziwego zdarzenia. W rolach głównych Robert Więckiewicz i Janusz Gajos.

Nowości w Showmax: Maria Skłodowska-Curie - premiera 11 stycznia

Życie słynnej polskiej noblistki nie składało się tylko z pierwiastków chemicznych i pracy w laboratorium. Emocjonująca polsko - francuska opowieść o silnej kobiecie, która nie bała się walczyć o miłość i pasję.

Nowości w Showmax: Wszystko albo nic - premiera 4 stycznia

Czeska produkcja w polskiej obsadzie, poruszająca temat seksu. Czwórce przyjaciół poszukujących szczęścia w miłości wreszcie nadarza się okazja na poważny związek. Na horyzoncie pojawiają miedzy innymi Michał Żebrowski i Paweł Deląg. Miłość wisi w powietrzu, ale jak to bywa w czeskim filmie – szczęśliwe zakończenie musi poprzedzić szalona komedia pomyłek.

Nowości w Showmax: Szczęście świata - 15 stycznia

Stara kamienica gdzieś na Śląsku, a w niej piękna Róża zaprasza do swojego przybytku miłości. Razem z Karoliną Gruszką odwiedzamy jej magiczny świat i poznajemy innych   fascynujących mieszkańców budynku. 

Nowości w Showmax: Zaćma - 18 stycznia

Krwawa Luna była jednym z najbardziej okrutnych demonów komunistycznej Polski. Torturowała, donosiła, zabijała. Teraz pragnie spotkać się z kardynałem Wyszyńskim. Czego taka osoba może chcieć od legendarnego duchownego?

Nowości w Showmax: Hollywood

Nowości w Showmax: Wrogowie publiczni - 1 stycznia

Amerykanie wiedzą, czym jest dobra gangsterka. Ciekawi jesteście jej początków? Poznajcie Johna Dillingera, który był prawdziwym Jackiem Sparrowem lat 30. Szarmancko i z urokiem łobuza rabował banki, grając na nosie mądralom z FBI. Czy mógłby go zagrać ktoś inny niż Johnny Depp?

Nowości w Showmax: Bękarty wojny - 1 stycznia

Brutalny nazistowski pułkownik z szaleństwem w oczach. Żydowscy partyzanci zabijający Niemców. Piękna Francuzka planująca w swoim kinie wybuchową premierę. Oto opowieść o II Wojnie Światowej, jakiej wcześniej nie było. Jedno z najlepszych dzieł Quentina Tarantino z Christophem Waltzem w oscarowej roli Hansa Landy.

Nowości w Showmax: Jackie - premiera 18 stycznia

Jackie Kennedy to postać zarówno kultowa, jak i tragiczna. Wielu próbowało opowiedzieć historię tej amerykańskiej pierwszej damy, ale żaden film nie wszedł tak głęboko w jej intymny świat, jak Jackie z Natalie Portman w roli głównej. Wstrząsające, acz kameralne kino.

Nowości w Showmax: Barfly - premiera 11 stycznia

Charles Bukowski, pisarz, pijak i dekadenta, przedstawia film inspirowany jego twórczością. Mickey Rourke, Faye Dunway, obskurne knajpy, litry alkoholu i rodzące się uczucie między dwójką samotnych ludzi. Tylko u Bukowskiego życie może być jednocześnie piękne i nieznośne.

Czytaj więcej