Czytasz: Przypinki hitem tegorocznych studniówek

Przypinki hitem tegorocznych studniówek

Do czego licealistom przypinki? I czym różnią się od tradycyjnych kotylionów? Zobacz galerię najśmieszniejszych.

Sto dni przed maturą, licealiści bawią się do białego rana. W Studniówce biorą udział uczniowie ze swoimi osobami towarzyszącymi oraz zaproszeni nauczyciele. Taka impreza odbywa się zazwyczaj na początku roku, w okolicach stycznia i lutego. Bal przedmaturalny rozpoczyna się pierwszym tańcem, jakim zwyczajowo jest polonez. Ta tradycja jest świętowana w każdej szkole. To też ostatnia okazja, by pobawić się z kolegami i koleżankami ze szkolnych ławek.

Studniówki 2018: Przypinki hitem

Organizatorzy zabawy nie powinni zapomnieć o zamówieniu przypinek lub kotylionów.

Po co? To nie tylko pamiątka udanej zabawy. To także ułatwienie dla fotografów. Każda klasa, która posiada własne przypinki będzie się odróżniała, a fotograf będzie wiedział, komu zrobić zdjęcia.

Przypinki na studniówkę 2018. Jest w czym wybierać?

Uczniowie sami mogą zdecydować, co ma się znaleźć na badzie. Może to być nazwa klasy, data studniówki, a nawet graficzne obrazki z poczuciem humoru. Organizacja takich gadżetów leży w obowiązku przewodniczącego klasy. Przypinki na Studniówkę z ciekawym wzorem i oryginalnym  napisem pozostaną w pamięci na całe lata.

Przypinki na studniówkę 2018 - zobacz najzabawniejsze studniówkowe hasła umieszczone na przypinkach:

Maturzyści mogą wybrać też bardziej tradycyjne kotyliony. To nieduże bukieciki z materiału, które zawiązuje się na nadgarstku.

Przypinki pochodzą ze strony Przypinka.pl. 

Czytaj więcej

Komentarze
To cię zainteresuje