Czytasz: Studencie, pojedziesz za złotówkę

Studencie, pojedziesz za złotówkę

Od jutra rusza „Studenciak-Weekend”.

Już za chwilę studenci będą mieli wyjątkową okazję sprawdzić, czy warto podróżować pociągami. Od jutra rusza „Studenciak-Weekend”. Tak nazywa się bilet imienny, ważny w dowolny weekend września na przejazd tam i z powrotem w wybranej relacji, dostępny dla wszystkich żaków posiadających aktualną legitymację studencką. Jego koszt to symboliczne 1 zł.

Zobacz także: Studenci opanowali Ustroń

Przez cały październik będzie natomiast dostępna druga z ofert – o nazwie „Studenciak”. Będzie to również bilet imienny, również ważny w wybranej relacji i również w cenie symbolicznej złotówki, ale miesięczny. Tę ofertę Koleje Śląskie przygotowały dla studentów pierwszego roku. 

Każda uprawniona osoba będzie mogła skorzystać z przeznaczonej dla niej oferty specjalnej jeden raz, kupując bilet za pomocą platformy SkyCash (obsługiwanej przez telefon komórkowy). Z promocji wyłączony jest odcinek przygraniczny Chałupki – Bohumin. W przypadku oferty „Studenciak” bilet będzie ważny wyłącznie z potwierdzonym przez dziekanat uczelni zaświadczeniem o przyjęciu na studia. Dokument ten można pobrać ze strony internetowej KŚ.

Czytaj więcej