Silesion.PL

serwis informacyjny

Strzelanina podczas meczu w Pleasantville [video]

Władze stanowe poinformowały, że trzy osoby zostały ranne w piątek wieczorem w wyniku strzelaniny podczas meczu futbolu amerykańskiego w szkole średniej w Pleasantville w stanie New Jersey. Przedstawiciele hrabstwa Atlantic powiedzieli, że strzały rozległy się w trzeciej kwarcie meczu pomiędzy Pleasantville High School i Camden High School.

https://www.youtube.com/watch?v=6Tw2VO6cHgA

Do incydentu doszło w piątek około godz. 20:30 czasu lokalnego w mieście Pleasantville, leżącym około 10 km na południe od Atlantic City. Na nagraniu wideo widać zawodników uciekających w popłochu oraz chaos na stadionie – ludzie kładli się na ziemi, skakali przez ogrodzenie.

Otrzymujemy informacje na temat tego co się wydarzyło i kto był zaangażowany. Wszczęliśmy dochodzenie i na tym etapie nie mogę przekazać żadnych szczegółówoświadczył szef policji w Pleasantville Sean Riggin, który nie zdradził czy zatrzymano sprawcę

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024