Czytasz: Stringi z Victoria’s Secret od dziś kupisz w Polsce. Zobacz zdjęcia!

Stringi z Victoria’s Secret od dziś kupisz w Polsce. Zobacz zdjęcia!

Biustonosze z push-up’em, eleganckie, koronkowe stringi, seksowne podwiązki amerykańskiej marki Victoria’s Secret będziesz mogła od dziś kupić w pierwszym w Polsce salonie ekskluzywnej bielizny. Otwarcie sklepu przyciągnęło tłumy!

Warszawska Arkadia w środę oficjalnie zainaugurowała działalność ekskluzywnego butiku z bielizną. Wprawdzie w lipcu 2012 roku w warszawskich centrach handlowych Złote Tarasy i Galeria Mokotów otwarto już sklepy Victoria's Secret, ale znaleźć w nich można tylko część oferty.

źródło: Victoria's Secret

Zrozumienie fenomenu marki Victoria’s Secret to przede wszystkim zrozumienie jej historii. Choć sukces firmy kojarzy się z nazwiskiem Leslie Wexnera, Victoria’s Secret założył zupełnie ktoś inny – absolwent szkoły biznesu w Stanford, Roy Raymond. A tak naprawdę autorką sukcesu była jego żona. Roy chciał kupić jej bowiem zmysłową i luksusową bieliznę, ale nigdzie takiej nie znalazł. Nic dziwnego. W latach 70. nie tak łatwo było coś takiego znaleźć, a w sklepach z bielizną królowały szarobure majtki. 

Roy znalazł swoją rynkową niszę i w 1977 r. powstał pierwszy sklep w lokalnym centrum handlowym w miejscowości Palo Alto w Kalifornii. Raymond nazwał go na cześć królowej Wiktorii i jej sławnych pantalonów. Komplety bielizny eksponował niczym dzieła sztuki. Zaczął na tym zarabiać fortunę, jednak dobra passa nie trwała wiecznie.  Kiedy sklepy zaczęły przynosić straty, odkupił je od niego Leslie Wexner, właściciel spółki The Limited. Marka wkrótce stała się znana na całym świecie, a jej produkty pożądane przez miliony kobiet. Także w Polsce.

Nowy salon Victoria’s Secret jest pierwszym w naszym kraju sklepem popularnej marki z pełnym asortymentem. To oznacza, że na powierzchni tysiąca metrów kwadratowych można kupić sygnowane przez Aniołki (przyp.red. modelki reklamujące bieliznę) piękne koronki, bieliznę wykonaną z delikatnych, modnych materiałów, skorzystać z pomocy profesjonalnej braffiterki oraz polować na atrakcyjne wyprzedaże.

ZOBACZ WNĘTRZE BUTIKU VICTORIA’S SECRET W POLSCE

Wnętrze sklepu nawiązuje do wyglądu glamour butików Victoria’s Secret. Przestrzeń salonu przypomina eleganckie, przytulne mieszkanie - są wygodne sofy, aksamitne meble, różowe tapety kojarzące się z wnętrzem paryskiego domu mody.

źródło: instagram.com

VICTORIA’S SECRET W POLSCE - TŁUMY NA OTWARCIU

Na oficjalnym otwarciu salonu amerykańskiego butiku z bielizną pojawiły się tłumy. Panie ustawiały się w kolejkach nie tylko przed salonem wewnątrz centrum, ale również przed samymi drzwiami Arkadii po to, by zakupić bieliznę noszoną przez Claudię Schiffer, Heidi Klum czy Mirandę Kerr.

źródło: instagram.com / majcher_ewa

Jak informują internautki, którym udało się zrobić zakupy w salonie, ceny ekskluzywnej bielizny nie przerażają - każdy może znaleźć coś dla siebie.

- Można kupić staniki za 150, a są też za 350 zł - zależy od modelu i rozmiaru - pisze na swoim Instagramie Paulina Pietrzak (@zwykla.dziewczyna).

W asortymencie sklepu można znaleźć wiodące kolekcje, m.in. Victoria™, Very Sexy™, Dream Angels™ Bombshell™, a także sportową kolekcję marki - Victoria Sport. Nie zabraknie również flagowych perfum oraz młodzieżowej linii Victoria's Secret PINK.

Czytaj więcej