Silesion.PL

serwis informacyjny

Strefa Euro na stadionie Legii: mecze Bodo – Legia, Anglia – Dania i akcja #LetDominikRun

Strefa EURO na Stadionie Legii Warszawa

Strefa EURO na Stadionie Legii Warszawa

W środę, 7 lipca na stadionie Legii (otwarcie bram o godz. 16:30) w ramach kibicowskiej strefy Euro będzie można obejrzeć mecz I rundy eliminacji Ligi Mistrzów UEFA FK Bodo/Glimt – Legia Warszawa, półfinał UEFA EURO 2020 Anglia – Dania oraz wziąć udział w wydarzeniu charytatywnym #LetDominikRun – zbiórce środków na operację dla ciężko chorego Dominika. W akcji będzie uczestniczył piłkarz Legii Warszawa Lindsay Rose. Wstęp do strefy jest bezpłatny. 

Wyjątkowa przestrzeń do wspólnego kibicowania podczas Mistrzostw Europy 2020 UEFA i eliminacji europejskich pucharów znajduje się na Trybunie Wschodniej przy Łazienkowskiej 3. Mecze transmitowane będą na specjalnym telebimie na promenadzie stadionu. Dla kibiców zostaną przygotowane miejsca siedzące w postaci leżaków oraz ławeczek. Otwarta zostanie również strefa gastronomiczna.


Strefa Euro na Stadionie Legii:
7.07.2021 FK Bodo/Glimt – Legia Warszawa, 18:00 (wstęp o 16:30) oraz akcja #LetDominikRun (szczegóły akcji: TUTAJ, zakup okolicznościowych biletów, z których dochód zostanie przeznaczony na operację chłopca: TUTAJ) – udział piłkarza Legii Warszawa Lindsaya Rose’a
7.07.2021 Anglia – Dania, godz. 21:00 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024