Czytasz: Znów powrócimy do lat 80!
Czy są tu jacyś fani serialu „Stranger Things”? Mamy dla Was dobre nowiny.

To najgorętsza premiera tej jesieni, na którą czekaliśmy od zeszłorocznych wakacji!

Netflix wypuści drugi sezon serialu „Stranger Things” i to jest dobra wiadomość. Ekscytującą stanie się, jeśli uświadomimy sobie, że premiera będzie za 3 dni! Nie w Halloween, jak początkowo zapowiadano, a 27 października dowiemy się, jak potoczą się losy wyjątkowej piątki.

Dzieciaki robią furorę

Kto widział młodzież w akcji, ten wie. Niech potwierdzeniem będą liczby. Przesłuchano 905 chłopców i 307 dziewczynek. Najbardziej naturalne dzieciaki robią dziś furorę w branży filmowej. Millie Bobby Brown, czyli filmowa Eleven, pojawiła się w klipie do piosenki "Find Me" Sigmy. Dziewczyna nie chciała ścinać włosów do roli w serialu Stranger Things. Temu pomysłowi przeciwni byli też rodzice nastolatki. Ostatecznie dziewczynę przekonała rola Charlize Theron w filmie „Mad Max. Na drodze gniewu". Żeby dobrze przygotować się do gry w serialu, którego akcja koncentruje się na latach 80., młodzież oglądała takie filmy jak „Duch”, „Stań przy mnie” i „The Goonies”. W drugim sezonie, wspaniała piątka będzie mieć nowych znajomych.

Zobaczcie jeden z wielu trailerów nowego sezonu "Stranger Things":

Dodatkowa godzina przyjemności

Pierwszy sezon Stranger Things miał osiem odcinków, drugi powiększy się o jeden. Dodatkowa godzina przyjemności i zarwanej nocy.

Netflix udostępni od razu cały sezon, co oznacza, że niektórzy nie położą się spać.

Akcja drugiej części Stranger Things będzie się rozgrywać rok po znanych wydarzeniach. Ma być dużo bardziej mroczna od pierwszej części.

Na punkcie „Stranger Things” oszaleli też miłośnicy mody. Na paryskim pokazie kolekcji wiosna-lato 2018 Louis Vuitton, największą furorę zrobił t-shirt z plakatem serialu.

O czym jest „Stranger Things”?

Akcja serialu Stranger Things z pogranicza horroru i sci-fi rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych. W spokojnym miasteczku ginie chłopiec. Policja, ale też rodzina i przyjaciele, szukają Willa. W tym samym czasie w mieście pojawia się dziwna dziewczynka. Śledztwo trafia też na trop tajnych eksperymentów rządowych. Reżyserami i scenarzystami Stranger Things są bracia Duffer, serial zobaczymy na platformie Netflix.

Dobra wiadomość na koniec? Będzie trzeci sezon Stranger Things. Twórcy rozważają nawet czwarty. Nie wiadomo tylko, czy kolejne części podejmą całkiem nowe tematy, czy będą kontynuacją losów znanych bohaterów.

 

Czytaj więcej