Silesion.PL

serwis informacyjny

Stanislav Cherchesov nie jest już selekcjonerem reprezentacji Rosji

Stanislav Cherchesov odwolany ze stanowiska glownego trenera reprezentacji Rosji

Stanislav Cherchesov odwolany ze stanowiska glownego trenera reprezentacji Rosji

Wraz ze Stanisławem Salamowiczem postanowiliśmy rozwiązać jego umowę. Rosyjski Związek Piłki Nożnej rozpocznie poszukiwania kandydatów na stanowisko głównego trenera, który przygotuje drużynę do meczów kwalifikacyjnych Mistrzostw Świata 2022 ”- powiedział prezydent RFU Aleksander Dyukow.

Rosyjski Związek Piłki Nożnej wraz z głównym trenerem reprezentacji Rosji Stanislavem Cherchesovem podjęli decyzję o rozwiązaniu umowy ze specjalistą i jego sztabem szkoleniowym, donosi serwis prasowy organizacji. RFU rozpocznie prace nad znalezieniem kandydatów na te stanowiska.

Wcześniej informowano, że na liście kandydatów na stanowisko głównego trenera reprezentacji Rosji znalazł się były selekcjoner reprezentacji Niemiec Joachim Loew, Portugalczyk Andre Villas-Boas oraz trener reprezentacji młodzieżowej Niemiec Stefan Kunz.

Reprezentacja Rosji na Mistrzostwach Europy 2020 zajęła ostatnie, czwarte miejsce w grupie z Belgią, Danią i Finlandią.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author