Czytasz: Sprzedaż-biznes-integracja. Sieć Rabat zaprasza na Targi w Wiśle!

Sprzedaż-biznes-integracja. Sieć Rabat zaprasza na Targi w Wiśle!

W dniach 15-16 czerwca 2018 roku odbędzie się kolejna edycja wydarzenia organizowanego przez Sieć Handlowa Rabat.

Targi Centralne to świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, spotkań i rozmów z przedsiębiorcami. Ponad 80 wystawców, 500 uczestników – właścicieli sklepów wszystkich regionów, ponadto goście specjalni, liczne konkursy, atrakcje przygotowane przez organizatora m.in. pokaz akrobacji w kuli powietrznej, który zaprezentuje Team Anny Filipowskiej.

Wszystko to i więcej już w połowie czerwca w luksusowych wnętrzach hotelu Gołębiewski**** w Wiśle.
Sieć Rabat istnieje na rynku od ponad 20 lat i działa w trzech formatach, sklepy monopolowe, ogólnospożywcze i Convience Centeres – osiedlowe centra handlowe w aglomeracjach i mniejszych miastach, które powstają w odpowiedzi na stale rosnącą liczbę super i hipermarketów.

Polska Sieć Franczyzowa Rabat stawia na świeżość i jakość produktów zachowując przy tym atrakcyjną cenę, a model biznesowy polegający na aktywnej współpracy w zorganizowanej sieci daje możliwość decydowania o własnym biznesie i jest dla właścicieli sklepów najlepszą propozycją na rynku branży FMCG.

Przedsiębiorstwa, które decydują się na przyłączenie do Sieci Rabat Detal otrzymują wsparcie między innymi w zakresie marketingowym i IT a ponadto:

  • otrzymują najkorzystniejsze ceny asortymentu wynegocjowane z dostawcami oraz produkty marki własnej.
  • uczestniczą w szkoleniach Akademii Lidera Sieci Rabat, której przyznano Certyfikat SUS 2.0 - Standard Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.
  • korzystają z profitów, programów lojalnościowych oraz bonusów i konkursów.
  • mogą korzystać z bilbordów i banerów promocyjnych oraz wizerunkowych
  • otrzymują przyjazny i rozpoznawalny znak handlowy, jednolite standardy ubioru personelu, nie tracąc przy tym decyzyjności przy zarządzaniu własnym sklepem.

Więcej o możliwościach nawiązania współpracy z Siecią Handlową Rabat można przeczytać na stronie internetowej http://www.rabat-detal.pl/.