Czytasz: Sprawdź swój samochód przed zimą!

Sprawdź swój samochód przed zimą!

Celem akcji jest przede wszystkim jest uświadomienie uczestnikom ruchu drogowego jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze, a tym samym odpowiednie przygotowanie samochodu przed planowaną podróżą.

Już w najbliższą sobotę odbędzie się cykliczna akcja pt." Sprawdź swój samochód przed zimą". Do udziału w niej kierowców tradycyjnie zachęcają policjanci. Bezpłatne sprawdzenia dokonywane będą na wszystkich stacjach kontroli pojazdów KREG w regionie. W Żorach na stacji diagnostycznej przy ulicy Okrężnej 11, w godz. 8.00-14.00.


Policjanci z żorskiej drogówki po raz kolejny wezmą udział w Zimowym Bezpłatnym Przeglądzie Samochodów, który odbędzie się już w sobotę 21 października br. Organizatorem tegorocznego przedsięwzięcia jest tradycyjnie stacja diagnostyczna KREG położona w Żorach przy ulicy Okrężnej 11. Celem akcji jest przede wszystkim jest uświadomienie uczestnikom ruchu drogowego jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze, a tym samym odpowiednie przygotowanie samochodu przed planowaną podróżą. Zainteresowani kierowcy będą mogli sprawdzić bezpłatne stan techniczny swoich pojazdów oraz porozmawiać z obecnymi na miejscu policjantami o obowiązujących przepisach drogowych. 

źródło: śląska policja

Czytaj więcej