Silesion.PL

serwis informacyjny

Spotkanie z Antonim Piechniczkiem na Stadionie Śląskim 18.V.2022 – wstęp wolny

Spotkanie z Antonim Piechniczkiem na Stadionie Slaskim 18.V.2022 wstep wolny

Spotkanie z Antonim Piechniczkiem na Stadionie Slaskim 18.V.2022 wstep wolny

Antoni Piechniczek, piłkarz i uznany szkoleniowiec reprezentacji Polski w piłce nożnej będzie gościem spotkania autorskiego, które odbędzie się na Stadionie Śląskim 18 maja o godzinie 18:00 z okazji premiery książki „Antoni Piechniczek. Bezkompromisowa biografia”. Wydarzenie odbędzie się w nowym Centrum Konferencyjnym obiektu, a wstęp będzie w pełni bezpłatny.

Podczas spotkania Antoni Piechniczek opowie o swojej karierze na boisku, jak i o roli szkoleniowca Odry Opole, a następnie reprezentacji Polski. A przypomnijmy, że to pod jego czujnym okiem nasza kadra wywalczyła brązowy medal na mistrzostwach świata w 1982 roku. Legenda polskiego futbolu opowie też o wielu ciekawostkach ze swojego życia. Co więcej chętni zgromadzeni na Sali będą mogli zadać pytania i dopytać o interesujące ich kwestie.

Oprócz Antoniego Piechniczka w wydarzeniu wezmą udział również autorzy biografii piłkarza: Paweł Czado oraz Beata Żurek. Opowiedzą oni o reporterskiej pracy nad książką, o przeprowadzaniu licznych wywiadów na jej potrzeby, ale też nie zabraknie anegdot na temat polskiego futbolu i nie tylko.

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w spotkaniu powinni zjawić się w recepcji Stadionu Śląskiego (wejście od strony promenady Generała Jerzego Ziętka) około 17:50. Spotkanie rozpocznie się w Centrum Konferencyjnym Stadionu Śląskiego o godzinie 18:00. Wstęp będzie w pełni bezpłatny.

Wydarzenie organizowane jest przez Stadion Śląski we współpracy z wydawnictwem SQN Originals oraz księgarnią labotiga.pl

źródło: stadionslaski.pl

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024