Czytasz: Spotkaj siatkarza na… przystanku!

Spotkaj siatkarza na… przystanku!

Katowice przygotowują się do Mistrzostw Europy w Siatkówce Mężczyzn.

Na przystanku przy OS Słowian przy ul. 1-go maja możemy spotkać polskich siatkarzy! Przystanek zdobią wizerunki Bartosza Kurka i Rafała Buszka. Jest też siatka i fragment boiska. Takie ozdobione wiaty niedługo pojawią się także w innych częściach miasta. To wszystko w ramach promocji Mistrzostw Europy w Siatkówce Mężczyzn 2017, które ruszają 24 sierpnia. Pierwsze mecze w Spodku zostaną rozegrane już 25 sierpnia.

W Katowicach zagrają Turcy, Belgowie, Holendrzy 

Podczas rywalizacji o mistrzostwo Starego Kontynentu w Polsce (Gdańsk, Szczecin, Katowice, Kraków) zobaczymy wszystkich medalistów ostatniej edycji turnieju: Francuzów, Słoweńców, Włochów – również wicemistrzów olimpijskich, a także: Polskę – Mistrzów Świata 2014, Serbię – zwycięzców Ligi Światowej 2016, zawsze klasowy zespół Rosji, ambitne drużyny Bułgarii, Niemiec, Belgii, Finlandii i nieobliczalne zespoły Czech, Słowacji, Estonii, Hiszpanii, Turcji i mającej piękne tradycje Holandii.

W Katowicach, w meczach grupy D zagrają drużyny narodowe:

25 sierpnia: 17:30 Holandia-Turcja, 20:30 Belgia- Francja
27 sierpnia: 17:30 Belgia-Turcja, 20:30 Francja-Holandia
28 sierpnia: 17:30 Holandia-Belgia, 20:30 Turcja-Francja

30 sierpnia będzie Faza Play Off. A 31 sierpnia – Ćwierćfinały.

Dokładny harmonogram całego turnieju, aktualności i inne informacje na oficjalnej stronie turnieju www.lottoeurovolley2017.com. Ceny biletów zaczynają się od 30 zł.

Polska stanie na podium?

LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 będzie okazją do przeżywania kolejnych, wspólnych emocji podczas rywalizacji z udziałem najlepszych drużyn Starego Kontynentu i towarzyszenia reprezentacji Polski w drodze na… podium, tak jak to miało miejsce przed trzema laty podczas polskich – złotych mistrzostw świata. Kibicuj na żywo podczas międzynarodowego święta siatkówki!

 

Czytaj więcej