Silesion.PL

serwis informacyjny

Sportowa Szychta na GieKSie

GKS Katowice w ramach #SportowejSzychty zaprasza fanów sportu na domowe mecze wielosekcyjnej GieKSy, które zostaną rozegrane w najbliższy weekend. W piątek 1 stycznia hokeiści GKS-u Katowice zagrają w “Satelicie” z Marma Ciarko STS-em Sanok (godz. 18:30), a siatkarze naszego Klubu zmierzą się z Exact Systems Hemarpolem Częstochowa (godz. 17:30). Z kolei w sobotę 2 grudnia piłkarze GieKSy podejmą na Stadionie Miejskim przy Bukowej Arkę Gdynia (godz. 15:00).

Z okazji zbliżających się Andrzejek i Barbórki przygotowaliśmy specjalną promocję dla Andrzejów i Barbar – na wszystkie wspomniane wyżej mecze wejdziecie za darmo! Jeżeli jesteście zarejestrowani w Systemie Biletowym GieKSy, po zalogowaniu się na konto i po wpisaniu numeru PESEL przy wyborze biletu na mecz kibic uzyskają darmowy bilet “Sportowa Szychta” na wybrane spotkanie. Z kolei jeśli nie są zarejestrowani w naszym Systemie Biletowym, prosimy o kontakt w sprawie uzyskania darmowego biletu pod E: bilety@gkskatowice.eu lub T: 725 250 898 (poniedziałek – piątek w godz. 09.00 – 16.00).

Andrzeje i Barbary będą mogli uzyskać darmowy bilet na mecz także w Oficjalnym Sklepie GKS-u Katowice przy ul. Bukowej 1A oraz w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej (Rynek 13, Katowice). W dniu meczu z promocji będzie można skorzystać w kasach stadionu, hali i lodowiska za okazaniem dokumentu tożsamości.

Przed zakończeniem rundy jesiennej sezonu 2023/24 Fortuna 1 Ligi, GKS Katowice rozegra jeszcze dwa mecze przy Bukowej. W sobotę 2 grudnia zmierzymy się z Arką Gdynia o godz. 15:00, natomiast w niedzielę 10 grudnia o godz. 18:00 podejmiemy Miedź Legnica. 

Na te dwa mecze Klub przygotował dodatkową promocję. Każdy kibic przed ukończeniem 18. roku życia wejdzie na oba ligowe spotkania GieKSy ZA DARMO! W systemie biletowym wystarczy podać PESEL i na tej podstawie wygenerowana zostanie darmowa wejściówka. Można ją uzyskać również w punktach stacjonarnych. 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024