Czytasz: Spełni się 13 małych marzeń!

Spełni się 13 małych marzeń!

Fundacja Mam Marzenie chce spełnić 13 marzeń podopiecznych na 13 urodziny.

Wolontariusze Fundacji Mam Marzenie chcą zrealizować marzenia podopiecznych, małych pacjentów oddziałów onkologicznych śląskich szpitali. Zaprosili 13 Marzycieli wraz z rodzinami, aby tego dnia spełnić w świątecznej atmosferze ich największe marzenia.

Dzieci dostaną prezenty

Na podopiecznych fundacji czekają laptopy, komputery, aparat fotograficzny, klocki lego ale również siodło skokowe, autko na akumulator czy kolejka.

W spotkaniu uczestniczyć będą przedstawiciele władz miasta, instytucji z którymi fundacja współpracuje na co dzień oraz sponsorzy poszczególnych marzeń.

- Każdy sponsor ma możliwość osobistego spotkania z Marzycielem, ma pewność, że przekazane środki trafiają do konkretnego dziecka, którego uśmiech na tworzy pozostaje na długo w pamięci – mówi Sebastian Uzar, wolontariusz Fundacji Mam Marzenie.

– Wiemy, że po takim osobistym doświadczeniu realizacji marzenia chorego dziecka sponsorzy do nas wracają – dodaje.

Spełnili już 700 marzeń!

Śląski oddział Fundacji Mam Marzenie spełnił już prawie 700 dziecięcych marzeń. W całej Polsce udało się zrealizować marzenia ponad 7500 podopiecznych. Cała Fundacja opiera się jedynie na działalności wolontariuszy.

Marzenia chorych dzieci spełnią się 13 grudnia, w trakcie Spotkania Świątecznego Marzycieli, Przyjaciół, Sponsorów i Wolontariuszy, w hotelu Monopol w Katowicach od godziny 18.

 

Czytaj więcej

Komentarze
To cię zainteresuje