Czytasz: Tegoroczny sylwester bez sztucznych ogni. Dlaczego?

Tegoroczny sylwester bez sztucznych ogni. Dlaczego?

Mieszkańcy Sosnowca muszą się z nimi pożegnać. - W tym roku sztucznych ogni nie będzie – zapowiedział Arkadiusz Chęciński.

Jak co roku i tym razem, 31 grudnia sosnowiczanie noc sylwestrową spędzić mogą pod urzędem miasta. Impreza przy al. Zwycięstwa rozpocznie się już o 22, a wstęp będzie bezpłatny.

Sylwester 2017 w Sosnowcu: kTO BĘDZIE GWIAZDĄ?

O dobrą muzykę zadba znany już w regionie DJ Wikar, a na sosnowieckiej scenie wystąpi tutejszy Silver Dance. - Gwiazda wieczoru będzie zaś zespół Feel – zdradził we wtorek Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Feel

Sylwester 2017 w Sosnowcu: POŻEGNIANIE ZE SZTUCZNYMI OGNIAMI

Przyznał jednocześnie, że mieszkańcy i przyjezdni muszą pożegnać się ze sztucznymi ogniami, które hucznie wybuchały na tle nocnego nieba. Fajerwerków nie będzie. Powód? - Mieliśmy wiele próśb w tej kwestii od właścicieli czworonogów. Jesteśmy blisko z naturą, dbamy o zwierzęta, nie chcemy przysparzać im stresu – tłumaczył włodarz Sosnowca.

Sylwester 2017 w Sosnowcu: DOJEDZIEMY BEZPŁATNIE

Na osłodę sylwestrowi w stolicy Zagłębia towarzyszył będzie – równie ciekawy jak zapowiedział magistrat – pokaz laserów.

W sylwestrową noc pod sosnowiecki urząd miasta zawiozą nas (a potem odwiozą) bezpłatne autobusy. Będą miały swoją bazę pod dworcem kolejowym w centrum miasta.

CZYTAJ TAKŻE: SYLWESTER W GÓRACH. CZEGO SZUKAMY?

Czytaj więcej

Komentarze
To cię zainteresuje
News, Polityka
2 godzin temu „Śmieje się pan w twarz bohaterom”. Górnicy z „Wujka” piszą do Trzaskowskiego

Z mapy Warszawy znika ulica Bohaterów z kopalni „Wujek”. Oburzenie wielkie. Uliczka mała.

News
2 godzin temu Roraty 2018: Pytania roratnie AKTUALIZACJA 15.13.2018. Odpowiedzi na pytania roratnie Małego Gościa Niedzielnego

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z rorat Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzi

News
3 godzin temu Roraty 2018: ODPOWIEDZI na PYTANIA. Gość Niedzielny. Odpowiedzi, pytania roratnie [AKTUALIZACJA]

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzisiaj. Odpowiedzi na pytania z rorat.

News
3 godzin temu Roraty z Gościem Niedzielnym dla dzieci [MATERIAŁY, OBRAZKI, PIOSENKA]

RORATY Z GOŚCIEM NIEDZIELNYM 2018: Materiały do pobrania i piosenka Magdy Anioł. Kiedy zaczynają się roraty 2018? Ile trwają roraty? Sprawdź, jakie materiały Mały Gość Niedzielny na roraty 2018 przygotował.

News, Weekend
5 godzin temu Najpiękniejsze miasto w Czechach to nie Praga. Zdziwieni? [ZDJĘCIA]

Nocował tam Jan III Sobieski, a Wolfgang Amadeusz Mozart skomponował swą symfonię Nr 6 F-dur. A to dopiero początek...

News
6 godzin temu Dzisiaj za darmo sprawdzisz światła w samochodzie

Dzisiaj (15 grudnia) w wybranych stacjach, kierowcy za darmo mogą skontrolować i ustawić światła w samochodzie.