Czytasz: Tegoroczny sylwester bez sztucznych ogni. Dlaczego?

Tegoroczny sylwester bez sztucznych ogni. Dlaczego?

Mieszkańcy Sosnowca muszą się z nimi pożegnać. - W tym roku sztucznych ogni nie będzie – zapowiedział Arkadiusz Chęciński.

Jak co roku i tym razem, 31 grudnia sosnowiczanie noc sylwestrową spędzić mogą pod urzędem miasta. Impreza przy al. Zwycięstwa rozpocznie się już o 22, a wstęp będzie bezpłatny.

Sylwester 2017 w Sosnowcu: kTO BĘDZIE GWIAZDĄ?

O dobrą muzykę zadba znany już w regionie DJ Wikar, a na sosnowieckiej scenie wystąpi tutejszy Silver Dance. - Gwiazda wieczoru będzie zaś zespół Feel – zdradził we wtorek Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Feel

Sylwester 2017 w Sosnowcu: POŻEGNIANIE ZE SZTUCZNYMI OGNIAMI

Przyznał jednocześnie, że mieszkańcy i przyjezdni muszą pożegnać się ze sztucznymi ogniami, które hucznie wybuchały na tle nocnego nieba. Fajerwerków nie będzie. Powód? - Mieliśmy wiele próśb w tej kwestii od właścicieli czworonogów. Jesteśmy blisko z naturą, dbamy o zwierzęta, nie chcemy przysparzać im stresu – tłumaczył włodarz Sosnowca.

Sylwester 2017 w Sosnowcu: DOJEDZIEMY BEZPŁATNIE

Na osłodę sylwestrowi w stolicy Zagłębia towarzyszył będzie – równie ciekawy jak zapowiedział magistrat – pokaz laserów.

W sylwestrową noc pod sosnowiecki urząd miasta zawiozą nas (a potem odwiozą) bezpłatne autobusy. Będą miały swoją bazę pod dworcem kolejowym w centrum miasta.

CZYTAJ TAKŻE: SYLWESTER W GÓRACH. CZEGO SZUKAMY?

Czytaj więcej