Czytasz: Sosnowiec: 51-latek zadźgał kobietę pod blokiem [WIDEO]

Sosnowiec: 51-latek zadźgał kobietę pod blokiem [WIDEO]

Do zabójstwa doszło w piątkowe popołudnie przed jednym z boków w dzielnicy Niwka w Sosnowcu. Sprawca jest już w areszcie.

Sosnowieccy policjanci zatrzymali 51-letniego mieszkańca Sosnowca, który na ulicy kilkakrotnie pchnął nożem 62-letnią kobietę. Mężczyzna został osadzony w areszcie. Za zabójstwo może mu grozić nawet dożywocie!

wideo: TVN24/x-news

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że przed jednym z bloków mieszkalnych w dzielnicy Niwka, doszło do pchnięcia nożem. Przybyli na miejsce mundurowi dokonali błyskawicznych ustaleń, które pozwoliły na zatrzymanie już chwilę później sprawcy przestępstwa. Okazał się nim być 51-letni mieszkaniec Sosnowca. Niestety, rany kilkakrotnie pchniętej nożem kobiety okazały się zbyt poważne. Pomimo natychmiastowo udzielonej pomocy lekarskiej, po przewiezieniu do szpitala pokrzywdzona zmarła.

Sprawca, u którego badanie trzeźwości wykazało 0,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, został osadzony w areszcie. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator. Jeśli zostanie mu przedstawiony zarzut zabójstwa, może mu grozić dożywotnie pozbawienie wolności.