Czytasz: Ślubne szaleństwo w Katowicach!

Ślubne szaleństwo w Katowicach!

Już w najbliższą niedzielę 19 listopada w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędą się Targi Ślubne!

Jesienna impreza rozpocznie się o godzinie 10. To niepowtarzalna okazja dla przyszłych nowożeńców, aby sprawdzić  obecnie obowiązujące trendy w branży ślubno-weselnej.  

Narzeczeni będą uczestniczyć w profesjonalnych pokazach mody ślubnej, pierwszego tańca weselnego oraz tańca towarzyskiego, show barmańskim, prezentacji kilkunastu ekskluzywnych samochodów do ślubu oraz licznych degustacjach przygotowanych przez wystawców. Podczas targów nowożeńcy będą mieć okazję do wybrania zespołu muzycznego oraz obrączek ślubnych. Specjaliści w dziedzinie organizacji ślubów podzielą się swoją wiedzą z przyszyłymi małżonkami. 

Dodatkowo atrakcją będzie konkurs z atrakcyjnymi nagrodami dla narzeczonych m.in. suknią ślubną, obrączki czy sesje fotograficzne. 

Przy wejściu uczestnicy otrzymają torbę targową, w której będzie miedzy innymi informator ślubno-weselny z listą wystawców.

Na hali znajduje się bezpłatna szatnia, punkt gastronomiczny i kawiarnia.

Targi potrwają od godziny 10 do 17. Bilety dostępne na stronie targislubne.pl. Koszt wejścia to 15 złotych. Można je zakupić również w dniu imprezy w kasie. Dzieci poniżej 12 roku życia wchodzą za darmo.

Czytaj więcej