Czytasz: Slayer wystąpi po raz ostatni w Polsce. Muzycy zagrają w Gliwicach! [SLAYER 4 CZERWCA 2019 GLIWICE]

Slayer wystąpi po raz ostatni w Polsce. Muzycy zagrają w Gliwicach! [SLAYER 4 CZERWCA 2019 GLIWICE]

Fani zespołu Slayer mają powód do radości. Muzycy zagrają w 2019 roku koncert w naszym regionie, będzie to ich ostatni występ w Polsce.

Twórcy brutalnej, kipiącej agresją muzyki, pionierzy gatunku muzycznego, będący inspiracją dla innych - tych Panów, chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Slayer po ponad 37 latach na scenie ruszył w ostatnią trasę koncertową. Muzycy, w podziękowaniu fanom, którzy wspierali ich i towarzyszyli im przez ponad 3 dekady, przedłużyli swoje występy. 

Po koncercie, który odbył się 27 listopada w Łodzi zespół ogłasza, że jeszcze jeden, ale już ostatni raz wystąpi w Polsce. 4 czerwca, polscy fani będą mogli zobaczyć Slayera na żywo podczas koncertu w ramach trasy World Final Tour w Arenie Gliwice. Podczas występu nie zabraknie również gości specjalnych.

 SLAYER W GLIWICACH [SLAYER BILETY, 4 CZERWCA 2019 ARENA GLIWICE]

 Bilety trafią do sprzedaży 5 grudnia (środa), o godzinie 10:00 i będą dostępne na stronie LiveNation.pl. Jak informują organizatorzy, dla klientów Citi Handlowy przygotowano możliwość zakupienia wejściówek na koncert w przedsprzedaży, która rozpoczie się 4 grudnia (wtorek) o 10:00 i zakończy się dzień później, o 9:00. 

Ceny biletów rozpoczynają się od 190 złotych.