Silesion.PL

serwis informacyjny

Sławek Peszko kierowcą taksówki w Warszawie!

Slawomir Peszko za kierownica iTaxi

Slawomir Peszko za kierownica iTaxi

Największy ruch w branży taksówkowej, jest nocą z piątku na sobotę. Wszyscy czekają na weekend… To zdanie najlepiej podsumowuje przygodę Sławomira Peszki za kierownicą… taksówki. Czego dowiedział się od pasażerów i jaki ma rekord “setki”? Według badań, w polskich taksówkach podczas krótkiej rozmowie z nieznajomą osobą, z jaką mamy do czynienia w taxi, 3 na 10 Polaków zwierza się kierowcom o swoich sprawach prywatnych, a 15 proc. – sercowych. Czy tak też było tym razem? Odpowiedzi znajdziecie w filmie.

Sławomir Peszko dołączył do grona ambasadorów Superbet w styczniu 2021 roku. “Peszkin” zawsze wyróżniał się na boisku szybkością i nieustępliwością, a poza nim jest dobrym duchem zespołu, który dba o tak ważną w sportach drużynowych atmosferę.  O dobre wrażenia z gry na platformie Superbetu jest natomiast wyjątkowo łatwo dzięki SuperSpin, czyli codziennej dawce nagród – niespodzianek dla graczy, także SuperGame – gdzie za darmo można grać co tydzień w prosty sposób  
o okazałe pule nagród.

“Superbet przekonał mnie do siebie wizją i realnym traktowaniem zakładów bukmacherskich jako dobrej zabawy.  Ja zawsze starałem się czerpać radość z gry w piłkę. Tak jest do tej pory i uważam, że podobnych emocji ma dostarczać ludziom rozrywka u bukmachera. Gdy gracie, to grajcie dla pozytywnych wrażeń.” – komentuje Peszko.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 1300 PLN!

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

1 thought on “Sławek Peszko kierowcą taksówki w Warszawie!

  1. Przejechałabym się z Panem Sławkiem taksówką 🙂 Na pewno temat do rozmów, by był chociaż jak z kierowcami z opti taxi jeżdżę to tez mam o czym porozmawiać 🙂 W ogóle w taksówce można się wile rzeczy dowiedzieć 🙂

Comments are closed.