Czytasz: Śląskie trenuje na Śląskim. Dołącz do nas

Śląskie trenuje na Śląskim. Dołącz do nas

Fantastyczna bieżnia Kotła Czarownic od teraz jest też miejscem dla Ciebie! Silesion i Stadion Śląski zapraszają mieszkańców regionu.

Od zawsze był miejscem magicznym. Zwykle gościł największe sławy - genialnych sportowców, znakomite drużyny, fantastycznych artystów. Kiedy gwar trybun zamarł na czas remontu, wszyscy zastanawiali się, jaki będzie po tym liftingu. Wszyscy. Bo Stadion Śląski to taki sam nieodłączny element śląskiego pejzażu, jak szyby kopalń, kominy hut i zakładów czy zieleń. Bo tylko my na Śląsku wiemy, jak zielony to region.

Dziś jest. Dostojny, nowy, frapujący i fascynujący. Ale przede wszystkim otwarty dla ludzi. Nie tylko widzów na trybunach. Legendarny Śląski otwiera bramy także dla tych, którzy kochają ruch, rekreację i sport.

Fantastyczna bieżnia Kotła Czarownic od teraz jest też miejscem dla Ciebie!

Silesion.pl razem z Zarządem Stadionu i Urzędem Marszałkowskim, zapraszają na cykl fantastycznych treningów z gwiazdami sportu, filmu i estrady. Jak będą wyglądały, pokażemy już jutro. Zanim wejdziecie na Śląski, przeprowadzą na nim swój pierwszy trening znani politycy, samorządowcy, ludzie biznesu, świata kultury i nauki. W sobotę, w bezpośredniej relacji zobaczycie, jakie atrakcje, zadania i wymagania, postawi przed nimi medalistka Mistrzostw Europy, specjalistka od średnich dystansów, jedna z najlepszych sportsmenek świata, Joanna Jóźwik. Mamy nadzieję, że nikt z zaproszonych gości się nie przestraszy i sobotni poranek upłynie pod znakiem zdrowego wysiłku w sercu metropolii.

W kolejną niedzielę, Śląskim zawładnie zdobywający przebojem naszą scenę fitness, niesamowity i porywający góral z Zakopanego czyli Qczaj.

On sam już się cieszy na to spotkanie, a to jakim fantastycznym jest gościem, i jaki ma power, możecie zobaczyć tutaj, w wywiadzie jakiego udzielił, kiedy zapraszaliśmy go na wspólny trening. 

Czytaj: Gdzie są emocje, tam jest gwara

Nie tylko dziewczyny, zauroczone znakomitym trenerem, szykują się już tłumnie na ten otwarty trening, w niedzielę 18 lutego. Specjalne formularze zgłoszeniowe znajdziecie na Silesion.pl już w najbliższy poniedziałek. A za Qczajem, na Śląskim pojawią się aktorzy, aktorki, sportowcy i gwiazdy estrady. 

Ale najważniejsze, byście razem z nimi trenowali Wy. Ruch, sport, wysiłek, to wszystko co sprawia, że czujemy się młodsi, sprawniejsi, szczęśliwsi - to wszystko serwujemy Wam w jedynym takim miejscu. W miejscu - legendzie. Bądźcie z nami w każdy najbliższy weekend na Śląskim. Bo Śląskie trenuje #naslaskim

Zapraszam

Kamil Durczok

Czytaj więcej