Silesion.PL

serwis informacyjny

Śląski kontrterrorysta z sukcesami w zawodach brazylijskiego jiu-jitsu

Slaski kontrterrorysta z sukcesami w zawodach brazylijskiego jiu jitsu

Jeden ze śląskich kontrterrorystów z powodzeniem rozwija swoją pasję do brazylijskiego jiu-jitsu. Policjant niedawno zdobył srebrny i złoty medal na ogólnopolskich zawodach w tej dyscyplinie sportu, które odbyły się w Siewierzu oraz w Krakowie. W trakcie swoich walk, policjant pokonał wielu zawodników z różnych regionów Polski.

W Samodzielnym Pododdziale Kontrterrorystycznym Policji w Katowicach, każdy zdaje sobie sprawę z ważności utrzymywania dobrej kondycji fizycznej. Tym bardziej, że jeden z ich kolegów udowadnia, że pasja do sportu może iść w parze z pełnieniem służby. Świadczy o tym fakt, że policjant odnosi sukcesy w brazylijskim jiu-jitsu.

W marcu br. stróż prawa wziął udział w ogólnopolskich zawodach w brazylijskim jiu-jitsu, gdzie w kategorii z udziałem 40 uczestników zdobył srebrny medal. Po pięciu walkach w kategorii open, gdzie wagę zawodnika pomijano, policjant uplasował się na drugim miejscu podium. W kolejnych zawodach, które odbyły się w Siewierzu, kontrterrorysta nie miał sobie równych. Po czterech zwycięskich walkach w swojej kategorii, zdobył złoty medal, zajmując pierwsze miejsce na podium.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).