Czytasz: Kocioł czarownic dla każdego

Kocioł czarownic dla każdego

Stadion Śląski ma służyć mieszkańcom regionu - podkreśla dyrektor Krzysztof Klimosz.

- Stadion Śląski to legendarne miejsce, które przez lata dostarczało niepowtarzalnych przeżyć dziesiątkom tysięcy widzów spragnionych sportowych i muzycznych wrażeń. Dziś zmodernizowany obiekt powraca na sportową mapę Polski. Przed nami wiele ciekawych wydarzeń, które z pewnością wypełnią trybuny po brzegi, a widzom znów pozwolą doświadczyć niesamowitych emocji - zapewnia Krzysztof Klimosz, prezes Stadionu Śląskiego

Jednak Kocioł Czarownic, to miejsce nie tylko do kibicowania i podziwania zmagań zawodowych sportowców. Silesion.pl razem z Zarządem Stadionu i Urzędem Marszałkowskim, zapraszają na cykl treningów z gwiazdami sportu, filmu i estrady. Już w sobotę, na bieżnię wybiegną znani politycy, samorządowcy, ludzie biznesu, świata kultury i nauki. Oczywiście na Śląskim, legendarnym Śląskim.

- Chcemy podkreślić, że Stadion Śląski nie jest wyłącznie areną zmagań wybitnych sportowców, ale ma służyć również mieszkańcom naszego regionu. Dlatego chętnie angażujemy się w inicjatywy, które aktywizują różne grupy wiekowe, popularyzują rozmaite formy aktywności i zachęcają do uprawiania sportów - mówi Krzysztof Klimosz.

W tę sobotę przeprowadzimy pierwszy trening pod okiem jednej z najlepszych sportsmenek świata, Joanny Jóźwik. Bez taryfy ulgowej. Kolejne weekendy należeć będą do wszystkich mieszkańców, którzy kochają ruch, sport i rekreację. W niedzielę, 18 lutego, bieżnią zawładnie Qczaj, król sceny fitness z Zakopanego. 

- Stadion Śląski to nowoczesna i wielofunkcyjna arena sportowa mieszcząca ponad 54 tys. widzów. Obiekt przystosowany jest do organizacji meczów piłkarskich, zawodów lekkoatletycznych, koncertów muzycznych oraz wielu innych przedsięwzięć o randze krajowej i międzynarodowej. Stadion Śląski to bez wątpienia najlepszy obiekt sportowy w kraju, dostępny dla każdego -  dodaje prezes Klimosz

Czytaj więcej