Czytasz: Śląska Policja: Zmiany na stanowiskach kierowniczych

Śląska Policja: Zmiany na stanowiskach kierowniczych

W katowickiej komendzie wojewódzkiej odbyło się uroczyste wprowadzenie na stanowiska służbowe nowych szefów trzech jednostek policji oraz zastępcy naczelnika jednego z wydziałów KWP.

Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinspektor Krzysztof Justyński wręczył rozkazy personalne czterem policjantom z kadry kierowniczej śląskiego garnizonu. Swoje stanowiska obejmą oni 1 listopada.


W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach odbyła się uroczystość wprowadzenia na stanowiska służbowe trzech szefów komend miejskich i powiatowych oraz zastępcy naczelnika Wydziału Gabinet Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach. Szef śląskiego garnizonu osobiście wręczył rozkazy personalne i pogratulował policjantom powołanym, mianowanym oraz delegowanym do pełnienia obowiązków służbowych na stanowiskach kierowniczych w naszym garnizonie.


Z dniem 1 listopada na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Kłobucku powołany został młodszy inspektor Tomasz Górka, który dotychczas pełnił obowiązki na tym stanowisku.

Z dniem 1 listopada na stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Gabinet Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach mianowany został komisarz Jarosław Gorzawski, który dotychczas pełnił obowiązki na tym stanowisku

Z dniem 1 listopada delegowany do czasowego pełnienia obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji w Zabrzu został młodszy inspektor Marek Nowakowski, a na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji w Piekarach Śląskich - nadkomisarz Robert Klimek.


źródło: Śląska Policja

Czytaj więcej