Czytasz: Skradzionym samochodem wjechali do Tesco!

Skradzionym samochodem wjechali do Tesco!

Nowy poziom złodziejskiej kreatywności osiągnięto w Katowicach. Rozpoznajesz tych mężczyzn? Skontaktuj się z policją!

Policjanci z Katowic poszukują mężczyzn podejrzanych o kradzież z włamaniem. Zamaskowani złodzieje, samochodem staranowali drzwi do marketu, a następnie dostali się do kantoru, skąd skradli kasetę z pieniędzmi. Policja opublikowała nagranie z monitoringu na którym zostali zarejestrowani sprawcy. 


Do zdarzenia doszło dzisiaj tuż przed godz. 3.00 nad ranem przy ulicy Radockiego w Katowicach. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, sprawcy wjechali do marketu taranując drzwi samochodem. Następnie po sforsowaniu drzwi dostali się do kantoru mieszczącego się w tym markecie. Skradli z niego kasetę z pieniędzmi. Złodzieje porzucili volkswagena, którego użyli do staranowania drzwi, a następnie uciekli innym autem.

Samochód też był skradziony!

Przez kilka godzin na miejscu pracowali policjanci, grupa dochodzeniowo-śledcza przeprowadziła oględziny. Zostały zabezpieczone też ślady kryminalistyczne. Obecnie policjanci ustalają i przesłuchują również świadków oraz przeglądają zapisy monitoringu. Dzięki nagraniom wiadomo, że sprawców było co najmniej dwóch. Byli zamaskowani. Jak ustalili policjanci, volkswagen kilka dni temu został skradziony z terenu Sosnowca.

Policja prosi wszystkie osoby, które posiadają informacje o zdarzeniu lub mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzn, o kontakt. Dzwonić można pod nr tel. 32 200 25 55, 32 200 2961 lub 112.

Czytaj więcej