Silesion.PL

serwis informacyjny

Skoczowianin zatrzymany za nagrywanie w przymierzalni

przymierzalnia

materiał ilustracyjny

Mieszkaniec Skoczowa został zatrzymany przez kryminalnych z Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej za nagrywanie klientki w centrum handlowym, gdy ta przymierzała bieliznę. 42-letni mężczyzna dokonywał nagrania z ukrycia za pomocą telefonu komórkowego. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Funkcjonariusze bielskiej “trójki” namierzyli mężczyznę, który pod koniec czerwca w jednym z centrów handlowych w Bielsku-Białej używając swojego telefonu, nagrywał klientkę, która przymierzała bieliznę. Po zatrzymaniu podejrzanego, policjanci przeszukali jego mieszkanie, gdzie znaleźli różne nośniki danych, które zostaną poddane analizie.

42-latek usłyszał już zarzut utrwalania nagiego wizerunku klientki bez jej zgody. Na wniosek śledczych, prokurator zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu przebywania na terenie centrów handlowych. Dalsze losy mężczyzny zostaną rozstrzygnięte przez sąd.

Za popełnione przestępstwo, mieszkaniec Skoczowa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. To ważne przypomnienie, że naruszanie prywatności i godności innych osób jest surowo karane.

źródło: Śląska Policja

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024