Czytasz: Silesion.pl na European Start-up Days

Silesion.pl na European Start-up Days

05:42
222 dni portalu niebanalnego jak Śląsk i jego okolice. Zobacz wystąpienie Kamila Durczoka w czasie European Start-up Days.

- Śląsk jest wyjątkowy na mapie Polski. 870 tysięcy osób, które w spisie powszechnym zadeklarowały narodowość śląską zrobiły to nie tego tylko dlatego, że prezes pewnej dużej partii powiedział, że jesteśmy ukrytą opcją niemiecką. Zrobili to dlatego, że wiedzą, że cała ta ziemia, ten region i jego historia opiera się o wartości, które sami wypracowali przez wieki - mówi Kamil Durczok.

Wokół tych wartości i emocji powstał Silesion.pl - nowoczesne medium regionalne. Planowana przez lata platforma wystartowała w październiku 2016. Na czym wzorowany jest Silesion? Jak powstawał? Co jest jego siłą? Czy Kamil Durczok zamierza go sprzedać? 


Zobacz skrót prezentacji redaktora naczelnego w czasie European Start-up Days


 

Pytania z sali

Przeniesienie formatu telewizyjnego do internetu nie gwarantuje sukcesu. Przykładem może być program Szymona Majewskiego. Internet jako inne medium, wymaga innej formuły i treści specjalnie dla niego przygotowanych. Co interesowało zebranych w hali Spodka młodych przedsiębiorców, którzy albo już wystartowali ze swoimi biznesami, albo planują to zrobić w najbliższym czasie? 


Posłuchajcie pytań i odpowiedzi o Silesion.pl


 

 

Czytaj więcej