Czytasz: Alternatywne targi ślubne
Jazda na wesele meleksem, sukienka z sieciówki, catering z food trucków. Silesia Wedding Day przedstawia niestandardowy pomysł na ślub i wesele!

Alternatywne targi Silesia Wedding Day to coś niszowego, dla osób, które chcą niestandardowo zorganizować swoje wesele. W czasie targów, zorganizowanych w industrialnej Fabryce Porcelany, kilkanaście firm przedstawiało swoje ciekawe rozwiązania.

Oprócz konsultantów ślubnych, odwiedzający mogli spróbować cateringu, dobrać fotobudkę, fotografa, wybrać suknię, dodatki, a także wybrać DJa. W przestrzeni Fabryki Porcelany można było poczuć się jak na małym weselu.

Silesia Wedding Day 2017 - zobacz zdjęcia:

MODA ŚLUBNA jak bumerang

Zdaniem Gabrieli Nikiel, jednej z organizatorek Silesia Wedding Day, ciężko jest mówić o jakichkolwiek trendach ślubnych.

- To, co było modne 10 lat temu ciągle wraca. Remizy, stodoły - to wszystko wraca. Bardzo modne w ostatnim czasie są podświetlane napisy, chociażby z inicjałami młodej pary, dodatki niekonwencjonalne, jak choćby makaroniki w paczkach zamiast ciasta. Coraz częściej młodzi decydują się na klimaty rustykalne. Mężczyźni stawiają na luźną koszulę z szelkami, z kolei panie młode w zwiewnych sukienkach - tłumaczy organizatorka.

ślub z foodtruckami

Popularne w ostatnim czasie stają się również strefy chillout dla gości weselnych, kąciki tematyczne np. słodki stół, soda bufet, czy bar, w którym goście mogą sami sobie zrobić drinki. Coraz częściej na ślubach pojawiają się także food trucki.

Na ślub samochodem? Nie byle jakim!

Co ciekawe, w opinii organizatorek Silesia Wedding Day, młode pary odchodzą od nowoczesnych oraz klasycznych środków transportu.

- Niedawno zorganizowałam wesele, gdzie para młoda jechała z kościoła na salę melexem. Ostatnio również miałam parę, która rowerami chciała dojechać na swój ślub. Im kreatywniej, tym lepiej. Jednak trzeba pamiętać o tym, żeby nie przesadzić - dodaje Nikiel.

Kolejna edycja Silesia Wedding Day odbędzie się prawdopodobnie jesienią tego roku.

Czytaj więcej

 

Komentarze