Czytasz: Świąteczny weekend z niezależną modą i dizajnem

Świąteczny weekend z niezależną modą i dizajnem

Będzie okazja do zrobienia świątecznych zakupów oryginalnych i nietuzinkowych prezentów.

W najbliższy weekend, 10 i 11 grudnia br, odbędą się targi niezależnej mody i dizajnu Silesia Bazaar w Katowicach.

Ponad 150 wystawców reprezentantów niezależnej mody i dizajnu odwiedzi Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach. Zimowa edycja imprezy ma być przede wszystkim okazją do zakupienia świątecznych prezentów. Produkty oferowane przez marki wystawiające się podczas targów idealnie nadają się jako upominki pod choinkę - są niebanalne i niepowtarzalne, jednocześnie wyróżniają się wysoką jakością materiałów i wykonania.

Na kupujących czekają zaaranżowane w świątecznym klimacie Strefy Gastro, Relaksu i strefa dla dzieci oraz dodatkowe atrakcje, w tym m.in. spotkanie z autorką popularnych "Szumiących Misiów" oraz twórcą strony "Rubens był z Bytomia". Odwiedzający będą mogli również wpiswać swoje tegoroczne życzenia na Śląskiej Choince.

10. EDYCJA TARGÓW SILESIA BAZAAR

Silesia Bazaar to cykl imprez skupiających w jednym miejscu niezależnych, polskich projektantów ubrań (również dla dzieci), akcesoriów, biżuterii oraz przedmiotów użytkowych - mebli, dekoracji do domu.

Targi Silesia Bazaar odbywają się w godzinach od 11 do 18. Obowiązuje bilet wstępu (5 zł normalny, 8 zł rodzinny dla rodziców z dziećmi, wstęp darmowy dla osób do 15 i po 65 r.ż.). Wejście na targi Silesia Bazaar od strony parkingu przy siedzibie NOSPR.

Czytaj więcej