Silesion.PL

serwis informacyjny

Siatkarskie TOP 10 – nagrody dla najlepszych typerów Volleyball European Championships

Dla Klientów lubiących rywalizacje zakłady bukmacherskie Fortuna przygotowały weekendowe rankingi. Nagradzanie najlepszych graczy to dla nastego bukmachera przyjemność – doceniają specjalistów w dziedzinie konstruowania kuponów z wysokim kursami czy gry za duże stawki. Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20 PLN w postaci freebeta.

Dokładnie 10 lat temu polscy siatkarze wywalczyli tytuł mistrzów Europy. Czas powtórzyć to historyczne osiągnięcie podczas tegorocznego czempionatu starego kontynentu. Podopieczni Vitala Heynena nie powinni mieć problemów w weekendowych starciach z Estonią i Holandią. Warto sprawdzić szeroką ofertę siatkarską Fortuny i znaleźć kursy, pozwalające na znalezienie się w czołowej 10 najlepszych graczy z wygranymi kuponami, których nagrodzimy bonusem gotówkowym

Zasady promocji

  • Czas trwania: 13-15.09.2019
  • Kanały: strona www i aplikacja mobilna
  • Oferta: prematch
  • Typ kuponu: min. SOLO, AKO
  • Zwycięzcy: dziesięciu graczy, których wygrane kupony spełniające warunki promocji będą miały najwyższe kursy
  • Nagroda: miejsca 1-3: bonus gotówkowy 500 zł, miejsca 4-6: bonus gotówkowy 300 zł, miejsca 7-10: bonus gotówkowy 100 zł

Grupa A swoje spotkania będzie rozgrywać we Francji, grupa B w Belgii, Słowenia będzie gościć grupę C, natomiast Holandia będzie gospodarzem grupy D. Zespoły losowane były z poszczególnych koszyków, a w jednej grupie nie mogli znaleźć się medaliści poprzedniego czempionatu. Rywalizacja w mistrzostwach Europy rozpocznie się 12 września, a złotego medalistę turnieju poznamy 29 września. Tytułu mistrzostw Europy będą bronić Rosjanie.

Podział na grupy mistrzostw Europy 2019:

Grupa A : Francja, Włochy, Bułgaria, Portugalia, Grecja, Rumunia,
Grupa B: Belgia, Serbia, Niemcy, Słowacja, Hiszpania, Austria
Grupa C: Słowenia, Rosja, Finlandia, Turcja, Macedonia, Białoruś
Grupa D: Holandia, Polska, Czechy, Estonia, Ukraina, Czarnogóra

Czy po 10 latach polscy siatkarze ponownie wywalczą złote medale Mistrzostw Europy? Zdaniem bukmacherów Fortuny głównym faworytem do zwycięstwa w rozpoczynającym się w czwartek turnieju są obrońcy tytułu – Rosjanie. Szeroka oferta siatkarskich zakładów, to nie jedyne co przygotowała Fortuna na start europejskiego czempionatu.

Poza wspomnianą reprezentacją Sbornej do grona głównych pretendentów do gry w finale zaliczani są rzecz jasna Polacy (kurs 2.35) oraz Francuzi (2.45). Nieco niżej oceniane są szanse zespołów Włoch (3,2) i Serbii (3.5). Stawiając 100 zł na zwycięstwo Biało-Czerwonych w Mistrzostwach Europy (4.2) można zarobić niespełna 370 zł, w przypadku sukcesu drużyny Vitala Heynena. 

– Każdy turniej z udziałem naszych Mistrzów Świata cieszy się sporym zainteresowaniem klientów. Już zakończone niedawno Mistrzostwa Europy kobiet pokazały, że coraz więcej graczy w trakcie tak dużych wydarzeń, decyduje się dodać mecze siatkarskie do swoich kuponów. Jeżeli reprezentanci Polski zagrają o medale liczba zakładów postawionych na takie spotkanie może przebić nawet hitowe mecze piłkarskie rozgrywane w podobnym czasie w europejskich ligach – mówi Maciej Nowak, szef bukmacherów w Fortunie.

Poza standardowymi ofertą meczowa Fortuna proponuje również szereg tzw. zakładów specjalnych, związanych z występami reprezentacji Polski. Można wytypować np. czy Wilfredo Leon zdobędzie co najmniej 30 punktów (kurs 2.4)  w którymś ze spotkań lub czy Kubiak i spółka zwyciężą we wszystkich meczach turnieju (7.5).

Przed każdym meczem Polaków w Fortunie dostępny będzie bonus kursowy Happy Hours, który wystarczy dodać do siatkarskiego kuponu prematch, by podwyższyć wygraną o 14%. Ponadto na 10 graczy, którzy między piątkiem a niedzielą upolują najwyższe kursy na zwycięskich kuponach, zawierających do najmniej jedno zdarzenie związane z Mistrzostwami Europy czeka bonus gotówkowy o wartości nawet 500 zł.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024