Czytasz: Siatkarska Liga Narodów ponownie zawita do Spodka

Siatkarska Liga Narodów ponownie zawita do Spodka

To z pewnością świetna informacja dla fanów siatkówki.

Siatkarska Liga Narodów mężczyzn 2019 Katowice

Siatkarska Liga Narodów Mężczyzn rozpocznie się 31 maja (piątek) i potrwa do 2 czerwca (sobota). Katowicki Spodek stanie się w tych dniach areną zmagań siatkarskiej reprezentacji Polski, Brazylii, USA i Australii. 

Według harmonogramu, 31 maja Polacy spotkają się na boisku z reprezentacją Australii, w sobotę – z Amerykanami, zaś w niedzielę z drużyną z Brazylii. 

Jak dodają przedstawiciele katowickiego magistratu, siatkarskie widowisko uzupełnią atrakcje związane z Aleją Gwiazd Siatkówki, która rozwijana jest od dwóch lat w Katowicach i atrakcje dla najmłodszych kibiców.  W ubiegłym tygodniu zawarto umowę o wartości 1,5 mln zł na realizację wydarzenia.

SIATKARSKA LIGA NARODÓW 2019 KATOWICE [BILETY]

Bilety na Siatkarską Ligę Narodów są już w sprzedaży. Ceny obecnie dostępnych wejściówek na spotkania w Spodku rozpoczynają się od 39 złotych, sięgając do 199 złotych.

– Podobnie jak w ubiegłym roku bilety są całodniowe, co oznacza, że uprawniają do wejścia na oba mecze odbywające się danego dnia. Nowością jest specjalna kategoria wejściówek, czyli bilet rodzinny (3+1), stworzony z myślą o osobach, które chcą razem z bliskimi dopingować naszą reprezentację. – tłumaczą przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Siatkarska Liga Narodów Kobiet 2019 Opole

Nieco wcześniej, bo od 21 do 23 maja w Opolu odbędzie się Siatkarska Liga Narodów Kobiet. Polki zmierzą się z reprezentacją Włoch, Tajlandii oraz Niemiec.

Więcej informacji, w tym o biletach i harmonogram wydarzeń na www.pzps.pl.