Silesion.PL

serwis informacyjny

Serigne “Bombardier” Ousmane Dia vs Damian “Stifler” Zduńczyk na gali Prime Show MMA 2

Serigne Bombardier Ousmane Dia vs Damian Stifler Zdunczyk na gali Prime Show MMA 2

Serigne Bombardier Ousmane Dia vs Damian Stifler Zdunczyk na gali Prime Show MMA 2

Takiego zestawienia nikt się nie spodziewał! 150-kilowy kolos z Senegalu na PRIME SHOW MMA 2 stanie do walki z niebojącym się żadnych wyzwań Stfilerem.

Senegalczyk to jedna z największych legend i gwiazd sportu narodowego swojej ojczyzny, czyli senegalskich zapasów. Ousmane Dia zdobył prestiżowy tytuł „The King of the Arena” oraz dwukrotnie został mistrzem świata w tym sporcie. W październiku 2021 roku na gali KSW 64 zawalczył z Mariuszem Pudzianowskim, jednak musiał uznać wyższość Polaka i przegrał po zaledwie 18 sekundach.

Damian Zduńczyk natomiast najbardziej znany jest z programu “Ekipa z Warszawy.” Jedyną freak-fightową walkę stoczył w 2020 roku gdzie w pierwszej rundzie przegrał z powracającym Popkiem Monsterem. Kursy na tę walkę są bardzo wyrównane. Według ekspertów minimalnym faworytem tego pojedynku jest Sergine Ousmane Dia.

Pełna oferta zakładów prematch i live na walki PRIME SHOW MMA 2 jest dostępna wyłącznie w Fortunie (na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej). W typach przed walką pojawia się wiele dodatkowych możliwości, co więcej oferta live jest także bardzo mocno rozbudowana. W trakcie walki typerzy mogą znaleźć ponad 20 różnego rodzaju zakładów dotyczących pojedynku! Przy starciach na galach PRIME SHOW MMA możesz obstawiać:

  • kto wygra,
  • liczbę rund,
  • w której rundzie zakończy się pojedynek,
  • w jaki sposób zakończy się walka,
  • w jaki sposób dany zawodnik wygra walkę.

Sprawdź szczegóły naszej specjalnej oferty:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta.

Wpisując przy rejestracji kod promocyjny MMM600, w ramach oferty powitalnej otrzymasz trzy atrakcyjne bonusy, które możesz wykorzystać na starcie swojej przygody z zakładami bukmacherskimi.

  • Darmowy bonus 20 zł bez depozytu, po pełnej rejestracji w Fortuna Zakłady Bukmacherskie może otrzymać każdy gracz, który zarejestruje nowe konto i dokona weryfikacji danych osobowych, poprzez pełną rejestrację.
  • Pierwszy zakład bez ryzyka do 600 zł. Wygrywasz to wygrywasz. Przegrywasz? Kasa ląduje na Twoim koncie gracza i możesz bez problemu wypłacić ją, po 1-krotnym obrocie bez kursu minimalnego, z powrotem na swoje konto bankowe lub przeznaczyć na dalszą grę. Co kto woli.
  • Bonus 100% od drugiego depozytu. Po wykonaniu pierwszej wpłaty w Fortunie automatycznie otrzymasz bonus na swój drugi depozyt, który musisz aktywować w ciągu 3 dni, wchodząc na swoje konto, a następnie w sekcję bonusy.

Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author