Czytasz: Najstraszniejszy serial ostatnich lat?

Najstraszniejszy serial ostatnich lat?

W sieci pojawił się kolejny zwiastun serialu, który powstał na podstawie słynnego opowiadania mistrza horroru, Stephena Kinga.

Produkcja powstaje dla stacji Spike, a o tym jak wyszedł dowiemy się 22 czerwca 2017 roku, kiedy to „Mgła” zadebiutuje. Na ekranie pojawią się takie osoby, jak Morgan Spector, Alyssa Sutherland, Gus Birney, Danica Curcic, Okezie Morro, Luke Cosgrove, Darren Pettie, Russell Posner, Dan Butler, Isiah Washington oraz Frances Conroy. Scenarzystą i producentem wykonawczym został Christian Torpe.

Serial „Mgła” ma czerpać zarówno z literackiego pierwowzoru, jak i filmu kinowego Franka Darabonta z 2007 roku.

Dziwna mgła nadchodzi

„Mgła” opowiadać ma o rodzinie z małego miasteczka, która zostaje rozdarta przez brutalne przestępstwo. Gdy zmaga się z problemem pojawia się dziwna mgła, która odcina ich od reszty świata, a w niektórych przypadkach od siebie nawzajem.

Wszyscy stają się dziwnymi osobowościami, walczącymi z tajemniczą mgłą i zagrożeniami, starając się utrzymać moralność i zdrowy rozsądek, gdy zasady społeczeństwa ulegają załamaniu.

Bob Weinstein, Harvey Weinstein oraz David Glasser są producentami wykonawczymi, z kolei producentami zostali Megan Spanjian, Matthew Signer i Keith Levine.

Więcej Stephena Kinga

Na ekrany zmierzają także inne produkcje oparte na twórczości Stephena Kinga. Ma powstać serial będący ekranizacją „Pana Mercedesa”, a już 8 września 2017 otrzymamy pełnometrażowe „To”. Z kolei 11 sierpnia 2017 roku otrzymamy „Mroczną wieżę” z Matthew McConaugheyem i Idrisem Elbą.

źródło: www.antyradio.pl

Czytaj więcej