Czytasz: Sędzia z Katowic wśród gwiazd tegorocznego Woodstocku

Sędzia z Katowic wśród gwiazd tegorocznego Woodstocku

Śpiewać nie będzie, pomoże jednak rozwiać zawiłości prawne. Jarosław Gwizdak, sędzia Sądu Rejonowego w Katowicach pojawi się na sierpniowym Przystanku Woodstock.

To już pewne! Jak poinformowało biuro prasowego Przystanku Woodstock, katowicki sędzia Jarosław Gwizdak pojawi się w tym roku w Kostrzynie nad Odrą. W nie byle jakim towarzystwie.

Sędzia spotka się na wzgórzu ASP z dr Adamem Bodnarem, Rzecznikiem Praw Obywatelskich. - Będą rozmawiać o wpływie prawa na codzienne życie - zapowiadają organizatorzy festiwalu. Zdradzają, że spotkanie poprowadzi Piotr Kraśko.

Jarosław Gwizdak jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, ukończył także studia podyplomowe m.in. z zakresu retoryki i kreowania wizerunku oraz zarządzania kadrami wymiaru sprawiedliwości, a także studiów wstępnych z zakresu prawa brytyjskiego i europejskiego prowadzonych przez Uniwersytet w Cambridge. Jest sędzią Sądu Rejonowego Katowice -Zachód. Od 1 maja 2013 roku do 30 kwietnia 2017 roku był jego prezesem.

Tegoroczny Przystanek Woodstock potrwa od 3 do 5 sierpnia. 

>> Zobacz, kto wystąpi na Woodstocku <<

 

zdjęcia: https://www.facebook.com/PrzystanekWoodstock/

Czytaj więcej