Czytasz: Adres, którego przy remoncie nie możesz pominąć

Adres, którego przy remoncie nie możesz pominąć

Konkrety i detale. Pod gruntowy remont i szybkie przearanżowanie wnętrza. Jeśli planujesz wiosenne porządki, koniecznie zajrzyj do salonu VOX w gliwickiej Galerii Reforma.

Wiosną przyroda wraca do życia. Przychodzi nowe i poczuć chcemy to też we własnych wnętrzach. Czasem urządzając gruntowny remont, czasem zaś zaopatrując się w kilka nowych drobiazgów. A jeśli na wszystko czasu mamy mało, zakupy warto zrobić pod jednym dachem.

Od podłogi po gadżety

Rozwiązanie znajdziesz w salonie VOX-a, przy ul. Pszczyńskiej 192, w gliwickiej Galerii Reforma. Znajdziemy tu w zasadzie wszystko - od paneli podłogowych, mebli i drzwi, po elementy wyposażenia kuchni czy salonu. Wszystkie nasze wątpliwości rozwieją zaś doradcy. Pomogą nie tylko dopasować pomysły do naszych potrzeb, ale też zaaranżują nasze wnętrze przy pomocy programu komputerowego – VOX BOX. Niczego nie będziemy musieli się już domyślać.

Dom jak z katalogu

Naturalne drewno, pastelowe odcienie, proste formy... Marzy ci się wnętrze w stylu skandynawskim? W salonie VOX znajdziesz ich całe mnóstwo. Kupisz tu m.in. modne drewniane świeczniki, półki ścienne w kształcie plastrów miodu, miękkie poduszki i całą serię pięknie zdobionych naczyń kuchennych. A jeśli będziecie mieli problem z wyborem lub dopasowaniem elementów wnętrza, zapytajcie o pomoc doradcy. Wspólnymi siłami, stworzycie wnętrze, które zachwyci niejednego gościa.

Czytaj więcej