Czytasz: Rybnik: Serial „Diagnoza” w ukraińskiej telewizji

Rybnik: Serial „Diagnoza” w ukraińskiej telewizji

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl telewizja 1+1 zainteresowała się serialem jeszcze w trakcie emisji pierwszego sezonu w Polsce.

Dziś o godz. 21.00 pierwszy odcinek, dobrze znanego w Polsce serialu „Diagnoza”, którego akcja toczy się w Rybniku obejrzą widzowie ukraińskiej telewizji 1+1, która wykupiła prawa do emisji.

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl telewizja 1+1 zainteresowała się serialem jeszcze w trakcie emisji pierwszego sezonu w Polsce.

Główną bohaterką serialu jest Anna Nowak (w tej roli Maja Ostaszewska), która wraca do Polski po długiej nieobecności. Chce rozprawić się z przeszłością oraz zemścić na osobie, która ją skrzywdziła i odebrała bliskich. Jej plany niweczy jednak tragiczny wypadek, po którym kobieta trafia do rybnickiego szpitala. Anna traci pamięć autobiograficzną, tzn. nie pamięta, kim jest. W produkcji występują także m.in. Maciej Zakościelny, Adam Woronowicz i Beata Ścibakówna. Producentem serialu jest Dorota Kośmicka-Gacke.

Czytaj także: będzie drugi sezon diagnozy


 „Diagnoza” to serial medyczny emitowany na antenie stacji TVN z wątkiem kryminalnym oraz tajemnicą, którą widzowie odkrywali przez 13 odcinków.

Akcja serialu dzieje się w Rybniku, w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 4, czyli rybnickim kampusie. Główną rolę gra jedna z najlepszych polskich aktorek – Maja Ostaszewska, a partnerują jej Adam Woronowicz i Maciej Zakościelny

Czytaj więcej