Czytasz: Aukcje 27. finału WOŚP: Niektóre propozycje są naprawdę oryginalne!

Aukcje 27. finału WOŚP: Niektóre propozycje są naprawdę oryginalne!

Trwają aukcje na rzecz 27. finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W serwisie allegro uruchomiono już ponad 31 tys. aukcji, w ramach których zebrano ponad 3,7 miliona zł!

27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gra w tym roku dla dzieci – pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu dla szpitali dziecięcych.

Najciekawsze aukcje WOŚP 2019: Małomiasteczkowy Kiosk

Bardzo ciekawy pomysł miał Dawid Podsiadło. Na swojej aukcji oferuje Małomiasteczkowy kiosk, w którym sprzedawał draże korsarze podczas Małomiasteczkowej Trasy. Podsiadło zaznacza jednak, że... odbiorca nie może mieszkać w mieszkaniu ani przyczepie kempingowej. Dostawa gratis! 

Najciekawsze aukcje WOŚP 2019: Zestaw gadżetów z Zimowej Narodowej Wyprawy na K2

Polscy himalaiści mają dla grających z Orkiestrą świetną aukcję. Członkowie Narodowej Zimowej wyprawy na K2 oferują kilka gadżetów związanych z ich wyprawą, a wśród nich: kamień z bazy pod K2 z certyfikatem oryginalności, oficjalna kurtka z logo w rozmiarze XXL, pocztówka z podpisami uczestników oraz zdjęcie z bazy pod K2 z podpisami. 

Najciekawsze aukcje WOŚP 2019: Trening bokserski z prezydentem Poznania

Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak zaproponował licytującym trening bokserski! Jaśkowiak przez wiele lat trenował intensywnie boks i potrenuje chętnie z osobą na każdym poziomie zaawansowania. 

Najciekawsze aukcje WOŚP 2019: Golf od Filipa Chajzera

Filip Chajzer wystawił na aukcję VW Golfa z 1986. roku, który został “odpicowany” w Strefie Allegro na Pol’and’Rock Festival przez Szymona Chwalisza. Auto zostało podpisane przez Jurka Owsiaka! To automat z silnikiem benzynowym o pojemności 1,6. Na liczniku ma 198 245 kilometrów. 

 Najciekawsze aukcje WOŚP 2019: Warsztaty pisarskie z Tomaszem Sekielskim

Znany dziennikarz Tomasz Sekielski proponuje w tym roku warsztaty pisarskie. Jest on autorem cykli thrillerów politycznych “Susza”, czy też “Sejf”. Na spotkaniu odkryje tajniki pisania świetnych powieści, a także tworzenia postaci i zdobywania materiałów. 

Najciekawsze aukcje WOŚP 2019: Tydzień metamorfozy z Ewą Chodakowską

W tym roku Ewa Chodakowska proponuje tydzień indywidualnego treningu ze zwycięzcą aukcji. W ramach wygranej otrzymamy codzienne treningi, plan dietetyczny oraz atrakcje strefy Wellness & Spa. 

Najciekawsze aukcje WOŚP 2019: Lot szybowcem z Robertem Biedroniem

Popularny polityk zaproponował licytującym lot szybowcem! Ma się on odbyć w ustalonym terminie na lotnisku w Lesznie wraz z Aeroklubem Leszczyńskim. 

Najciekawsze aukcje WOŚP 2019: Wywiad z Jarosławem Kuźniarem w Onet Rano

Chcesz poznać mobilne studio Onetu? Możesz zostać pasażerem, a jednocześnie gościem porannej rozmowy Jarosława Kuźniara. Zwycięzca będzie mógł wybrać dowolny temat rozmowy. Nagrana rozmowa będzie do dyspozycji zwycięzcy aukcji. 

Najciekawsze aukcje WOŚP 2019: Uroczysta Kolacja w Twoim domu przygotowana przez Magdę Gessler

Któż by nie chciał zatrudnić Magdy Gessler jako mistrza kuchni? Jest ku temu sposobność! Magda Gessler przygotuje kolację w Twoim domu. Możesz zaprosić do 10. gości. Wymogiem jest, aby licytujący zapewnił sprzęt.

Najciekawsze aukcje WOŚP 2019: IRA Czarna Gitara z autografami zespołu IRA

Muzycy z zespołu IRA mają ciekawą ofertę dla licytujących. Jest to gitara podpisana przez członków zespołu. Autografy zostały umieszczone na instrumencie po koncercie w CK WIATRAK w Zabrzu w 2018. r.