Silesion.PL

serwis informacyjny

Rusza Super Regio. Superbet gra ofensywnie także w 3 i 4 lidze piłkarskiej!

Rusza Super Regio. Superbet gra ofensywnie takze w 3 i 4 lidze pilkarskiej

Rusza Super Regio. Superbet gra ofensywnie takze w 3 i 4 lidze pilkarskiej

Zakłady bukmacherskie Superbet ruszają z kolejnym projektem, który ma dostarczyć miłośnikom obstawiania dawki doskonałych, piłkarskich emocji. Już od dziś w ofercie bukmachera dostępne będzie „SUPER REGIO”, czyli najbardziej rozbudowana oferta zakładów przedmeczowych i LIVE na rozgrywki 3 i 4 ligi.

Superbet po raz kolejny przebija konkurencję i chce być także najlepszy lokalnie. Nasz partner oferuje od dziś zakłady przedmeczowe z najszerszą ofertą na polskie rozgrywki 3 i 4 ligi oraz Puchar Polski na szczeblu centralnym i lokalnym. Dzięki współpracy z portalem regiowyniki.pl dostępna będzie także unikalna oferta zakładów live wraz z relacjami na żywo.

Sama szerokość oferty, to jednak nie wszystko. Do tej pory praktycznie żadna firma na rynku nie była skłonna do przyjmowania zakładów na pojedyncze zdarzenia z tego szczebla rozgrywkowego. Superbet nie boi się wyzwań i jest gotowy także na grę singlową.

Zespół analityków Superbet swoją wiedzą i pracą będzie także dokładał wszelkich starań, aby SUPER REGIO były pierwszą na rynku ofertą przedmeczową na każdą kolejkę rozgrywek 3 i 4 ligi oraz Pucharu Polski na szczeblu lokalnym.

SUPER REGIO to dla nas ważny projekt, którym kolejny raz pokazujemy, że rozwijamy się, by wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów zakładów sportowych. Będziemy w tym zakresie wyznaczać trendy i to nas ma gonić w tym aspekcie konkurencja. Na boiskach niższych lig zbliża się piłkarska wiosna. Dołożymy swoją cegiełkę, aby była jeszcze bardziej emocjonująca.” – mówi Adam Lamentowicz, Prezes Superbet w Polsce.

Wraz ze startem sezonu na niższych szczeblach piłkarskich, Superbet będzie prowadził kampanię promującą SUPER REGIO, która obejmie działania display, social media, sieć punktów sprzedaży i kanały Super Social. Na potrzeby projektu i jego promowania powstał nawet dedykowany logotyp.

Ważnym elementem kampanii jest także współpraca z wybranymi Klubami z tego poziomu rozgrywek.

Jeśli rozbudowana oferta na niższe ligi piłkarskie jest dla Was ciekawa, a nie macie jeszcze konta u naszego partnera, to jest to dobry moment na założenie konta w Superbet.

 Rejestrując konto dostajesz na start bonus powitalny 100% od pierwszego depozytu do 200 PLN oraz 20 PLN za pobranie aplikacji mobilnej. Co więcej, jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 1300 PLN!

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024