Silesion.PL

serwis informacyjny

Rusza Liga Mistrzów, w Milenium obstawisz NA LUZIE I BEZ RYZYKA

Po wielu tygodniach oczekiwania do gry wraca piłkarska Liga Mistrzów. Na tę okoliczność zakłady bukmacherskie Milenium włączają promocję NA LUZIE I BEZ RYZYKA. Obstawiając wynik meczu Napoli – Liverpool, gracz nic nie ryzykuje. Jeśli kupon okaże się przegrany, Milenium zwróci stawkę w wysokości 20 złotych.

Promocja obstaw NA LUZIE I BEZ RYZYKA uruchamiana jest na okoliczność szlagierowych spotkań piłkarskich. A takim powinno być starcie Napoli z Liverpoolem. Los znów skojarzył ze sobą te drużyny. W poprzednim sezonie Ligi Mistrzów pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Włochów 1:0. W rewanżu to The Reds wygrali 1:0, co pozbawiło Napoli awansu do fazy pucharowej.

Jak będzie tym razem? Czy Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik pomogą swojej drużynie w starciu z triumfatorem Ligi Mistrzów? Niezależnie od tego, jak potoczy się mecz, gracze Milenium mogą bez stresu oglądać to, co wydarzy się w Neapolu. Wszystko dzięki promocji NA LUZIE I BEZ RYZYKA.

Warunkiem, który trzeba spełnić, aby przystąpić do promocji NA LUZIE I BEZ RYZYKA, jest zawarcie zakładów za sumę stawek min. 40 zł, w tym wytypowanie zdarzenie promocyjnego, czyli meczu Napoli – Liverpool, na pojedynczym lub wielokrotnym zakładzie za 20 zł. Koniecznie należy tego dokonać w czasie trwania promocji, czyli w tym przypadku we wtorek 17 września.

Za pierwszy przegrany zakład, który spełnia warunki promocji, gracz otrzyma zwrot stawki 20 zł na swoje konto. Kolejne kupony ze zdarzeniem promocyjnym nie będą brane pod uwagę.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024